4 tickets voor een bezoek aan Kasteel Hoensbroek in Zuid-Limburg!

4.6 / 5 (9 beoordelingen)
In Kasteel Hoensbroek is iedereen een prins of prinses. In Kasteel Hoensbroek, één van de mooiste, best bewaarde en toegankelijke kastelen van Europa, kun je die droom uit laten komen.

4.6 / 5 (9 beoordelingen)

  • 4 tickets voor een dag uit bij Kasteel Hoensbroek, t.w.v. € 54.
  • De voucher is geldig op een door jou gekozen dag en tijd.
  • Met een kleiner gezelschap naar Kasteel Hoensbroek? Bekijk hier de 2-persoonsveiling.

  • Kasteel Hoensbroek in Zuid-Limburg is één van de mooiste en best bewaarde kastelen van Europa! Parkeerplaats, Hoensbroe
  • Het kasteel ontdekken? Dat kan op eigen gelegenheid met een rondleidingsboekje of speuren en spelen met de familietochten: KaSpeelTocht of Ontdek-het-Kasteeltocht.
  • Wat is er te doen in het kasteel? Kijk snel hier!
  • In dit enorme slot met meer dan veertig ruimten komen avonturen uit het verre verleden tot leven.
  • Ga op pad met de verhalende waterwandeling (1,5 km) waarmee je de de eeuwenoude kasteelverhalen, anekdotes en legendes herbeleeft, meer info lees je hier.
  • Een ware belevenis voor jong en oud!

  • Let op! De voucher is enkel geldig op de door jouw gekozen dag en tijd. Voor het betalen van deze veiling dien je in de kalender een dag en tijd te kiezen. Op de door jouw gekozen dag is de voucher geldig.
  • Kasteel Hoensbroek is dagelijks geopend van 10:00 tot 17:30 uur.
  • Het kasteel beschikt over gratis parkeerplaatsen.

Kasteel Hoensbroek
Klinkertstraat 118
6433 PB Hoensbroek

Kasteel Hoensbroek
In Kasteel Hoensbroek is iedereen een prins of prinses.

Iedereen droomt er wel eens van een prinses, jonkvrouw, ridder of prins te zijn! In Kasteel Hoensbroek, één van de mooiste, best bewaarde en best toegankelijke kastelen van Europa, kun je die droom uit laten komen. En het mooie is: of het nu regent of de zon schijnt, een zomeruitje in het meest familievriendelijke kasteel van Nederland is altijd top. Bezoek het kasteel alvast digitaal en speel de game of maak een virtuele rondgang.

Je kunt er terecht voor leuke speurtochten, roofvogelshows, echte ridders ontmoeten, uitdagende spelletjes spelen en spijs en drank in de gezellige kelderkeuken en op ons zomerterras. Of speel samen de spellen uit de tijd van ‘ridder Hoen’, buiten op het plein of bij minder fijn weer in de gewelvenkelder.

Avonturen uit het verre verleden
In het kasteel komen avonturen uit het verre verleden tot leven. Dwaal rond in de meer dan veertig authentiek ingerichte kamers. Bewonder de roemrijke zalen uit de achttiende eeuw met prachtige plafondschilderingen en kroonluchters. Neem een selfie in de schandpaal op de binnenplaats of beklim de wenteltrap in de middeleeuwse toren. Je ontdekt het kasteel via een leuke familietocht of een rondleidingsboekje.

Alvast even binnenkijken?
Hou je van de nodige voorpret? Kasteel Hoensbroek kun je altijd en overal ontdekken, dankzij een levensechte virtuele rondgang langs de kasteelvertrekken met vele extra’s. Deze Nederlandse primeur maakt innovatief gebruik van ruim honderd 360˚- beelden, en bestaat uit een virtuele kasteelgids, een game voor kinderen, zo’n veertig video’s, downloads en tientallen vergezichten vanuit de kasteelraampjes. Kijk snel op: virtueelkasteel.nl.
Ook buiten haal je je hart op. Kasteel Hoensbroek met haar prachtige slotgracht ligt midden in het groen en leent zich perfect voor mooie wandelingen. Een adembenemend pronkstuk, een topkasteel, gelegen in Hoensbroek (Heerlen), Zuid-Limburg.

Wil je een prins of prinses zijn voor een dag, koop dan nu je tickets.

Voer in je navigatiesysteem ‘Juliana Bernardlaan in Hoensbroek’ in. Je kunt gratis parkeren op de ruime parkeerplaats. De ingang van het kasteel is over de eerste loopbrug. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie over de tentoonstellingen op de website van Kasteel Hoensbroek.