Een dag vol geschiedenis voor 4 personen bij Archeon!

4.7 / 5 (91 beoordelingen)

Klaar om de middeleeuwen te ontdekken? Ga dan mee op reis: heel ver terug in de tijd en kom dichtbij de Romeinen, ontdek het Romeins Museum en leer alles over de prehistorie. Het dagelijks leven van vroeger komt hier écht tot leven!

4.7 / 5 (91 beoordelingen)

  • 4 tickets voor het Archeon, t.w.v. €102.
  • De voucher is 4 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Bekijk hier de 2-persoonsveiling van het Archeon.

  • Ervaar en beleef de geschiedenis van Nederland in het Archeon.
  • Vaar in een echte boomstamkano, laat je schminken als een echte jager, twijn een armbandje, versleep een hunebedsteen en leer hoe je vuur maakt met een echte vuursteen.
  • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.
  • Archeon heeft een activiteitenpas van €4,25. Kinderen maken souvenirs die zij mee naar huis mogen nemen. Verder zijn alle activiteiten inbegrepen bij de entree van Archeon.
  • Trek gekregen na alle indrukken? Geniet dan van een middeleeuwse pannenkoek of kom bij in de Romeinse herberg.
  • Ontdek alles over de levende geschiedenis van Nederland op een leuke en leerzame manier!

  • Let op! Maak voorafgaande van je bezoek een reservering via de website van Archeon. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Toegang: de voucher(s) is samen met je reserveringsbevestiging je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar het Archeon.
  • Een parkeerticket kost €12,50.
  • Honden zijn welkom, mits aangelijnd.
  • Het Archeon is geheel rolstoelvriendelijk.
Tickets bijkopen

Archeon
Archeonlaan 1
2408 ZB Alphen aan den Rijn

Archeon
Ga je mee héél ver terug in de tijd? Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen. Je maakt een reis van ruim 10.000 jaar.

Leer hoe je vuur maakt met een echte vuursteen in de prehistorie, geniet van een Romeinse armmassage in het badhuis in de Romeinse tijd, schrijf je eigen naam in de runen in de Vikingtijd en leer boogschieten in de Middeleeuwen. In elke tijd leer je hoe de mensen leefden en welke activiteiten zij uitvoerden. Je duikt er midden in!

Activiteiten
Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is. Bekijk alle evenementen hier

Download voorafgaand aan je bezoek de audiotour en ontdek de verhalen van de prehistorie, de Romeinse tijd en de Middeleeuwen.

Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost €12,50. Reis je liever met het openbaar vervoer? Doordeweeks rijdt er ieder uur een bus (Arriva bus 3 of 4) van station Alphen aan den Rijn naar halte Archeonlaan.