4 tickets voor de magische familievoorstelling Doornroosje!

4 tickets voor Doornroosje De Musical bij Ticketveiling.nl. Mis deze dagje uit veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting.

Theater Gooiland - Hilversum (Emmastraat 2, 1211NG).

  • Voor 4 personen (bijkopen mogelijk).
  • Keuze uit meerdere shows, zie beschikbare opties.

4 tickets voor de sprookjesmusical Doornroosje in Theater Gooiland, ter waarde van € 85 in Hilversum.

  • Zaterdag 20 juni 2020 om 11:00 uur.
  • Zaterdag 20 juni 2020 om 13:30 uur.
  • Zaterdag 20 juni 2020 om 16:00 uur.
  • Zondag 21 juni 2020 om 11:00 uur.
  • Zondag 21 juni 2020 om 13:30 uur.
  • Zondag 21 juni 2020 om 16:00 uur.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.

  • Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
  • Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.

Doornroosje De Musical
Van Hoorne Entertainment blaast dit seizoen Doornroosje De Musical een compleet nieuw leven in. In een land hier ver, ver vandaan leeft een prachtig prinsesje in een sprookjesachtig paleis samen met haar lieftallige peetmoeders, drie goede feeën. De grote dag is aangebroken en Doornroosje wordt 21 jaar en wordt gekroond tot koningin. Maar de gemene tovenares Fien wil zelf heersen over het land en bedenkt samen met haar man Titus een listige betovering. Zal de vreselijke slaapspreuk van Fien ooit verbroken worden of blijft Doornroosje voor altijd in dromenland?

Meet & greet
Na afloop van de voorstelling kun je op de foto met alle acteurs.

Sprookjes verkleedwedstrijd

Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.

mmastraat 2
1211 NG