Met 4 personen naar De Kleine Zeemeermin De Musical!
- Geef je keuze door bij het plaatsen van je bod of tijdens de betaling.
- De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
- Je voucher is je bewijs van betaling. Print deze uit en neem hem mee.
- Je kunt de vouchers, vanaf een uur voor de voorstelling, bij de kassa inwisselen voor de definitieve entreekaarten.
- Je zitplaats wordt toegewezen door het theater.
De Kleine Zeemeermin De Musical
Beleef het eeuwenoude sprookje waarbij de Kleine Zeemeermin verliefd wordt op een knappe mensenprins en niets liever wilt dan bij hem zijn. Maar de gemene tovenares Fien heeft alles in haar magische bol gezien en gehoord en bedenkt samen met haar man Titus een listig plannetje. Zal de Kleine Zeemeermin de prins ooit weer zien? Van Hoorne Entertainment brengt dit wereldberoemde onderwater sprookje dit jaar op het toneel.
Sprookjes verkleedwedstrijd
Foto moment
Na afloop van de voorstelling kun je op de foto met alle acteurs.
Theater Gooiland is uitstekend te bereiken met de auto en het openbaar vervoer. Als je met de auto reist kun je betaald parkeren in Parkeergarage Gooiland of Parkeergarage Hilvertshof. Reis je met het openbaar vervoer? Station Hilversum Centraal ligt op loopafstand van het theater. Stippel je volledige route uit op de website van 9292.
Kijk voor meer informatie op de website van Van Hoorne Entertainment.
Doe mee met onze gratis winactie(s) en maak kans op mooie prijzen!