2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!

2 tickets voor GlowGolf Tiel!

5.0 / 5 (6 beoordelingen)

Deze indoor glow-in-the-dark baan bestaat uit maar liefs15 holes. Het decor van GlowGolf brengt je naar het land van Egypte, vol oudheid en avontuur! Waan je letterlijk tussen de farao's en Indiana Jones. Leuk voor jong en oud!

2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!
2 tickets voor GlowGolf Tiel!

2 tickets voor GlowGolf Tiel!

5.0 / 5 (6 beoordelingen)

  • 2 tickets voor GlowGolf Tiel, t.w.v. €18.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • De indoor glow-in-the-dark baan bestaat uit 15 uitdagende holes.
  • Waan je in het land van Egypte, vol oudheid en avontuur!
  • Terwijl je je weg baant door het parcours, zul je versteld staan van de uitdagende hindernissen en obstakels die je moet overwinnen.
  • Gehele parcour wordt ondersteund door geluidseffecten.
  • Tip! Trek tijdens het golfen kleding aan met witte accenten of fluorkleuren. Dit maakt de beleving nog groter!
  • GlowGolf is de perfecte keuze voor een gezinsuitje, een date night of een gezellige activiteit met vrienden!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van GlowGolf Tiel is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Let op! De voucher(s) is niet geldig tijdens feestdagen.
  • Kinderen dienen altijd onder begeleiding van een volwassene te spelen.
Tickets bijkopen

GlowGolf Tiel
Oude Medelsestraat 11 A
4005EK Tiel

GlowGolf Tiel
Naast de uitgebreide bowling vind je bij Bowlingcentrum Tiel ook een spectaculaire GlowGolf baan. Deze indoor glow-in-the-dark minigolf baan bestaat uit 15 uitdagende holes. Het decor van GlowGolf brengt je naar het land van Egypte, vol oudheid en avontuur. Je waant je letterlijk tussen de farao's en Indiana Jones, vergezelt met leeuwen en een reusachtige cobra. Het gehele glow-in-the-dark parcour wordt ondersteund door bijpassende geluidseffecten. Ook kun je voor een kleine meerprijs een 3D bril aanschaffen, waarmee je je nog meer waant in de wereld die voor de buitenwereld een goed bewaart geheim is gebleven.

Tip! Trek tijdens het golfen kleding aan met witte accenten of fluorkleuren. Dit maakt de beleving nog groter.

Kijk voor meer informatie op de website van GlowGolf Tiel.