2 tickets voor een potje GlowGolf, mogelijk bij 5 locaties door Nederland!

4.6 / 5 (112 beoordelingen)

Speel op één van de overdekte glow-in-the-dark-minigolfbanen. Kom met je gezin, vrienden, familie en speel een rondje GlowGolf Amsterdam, Enschede, Eindhoven, Schiedam óf Capelle a/d IJssel.

4.6 / 5 (112 beoordelingen)

  • Met 2 personen een potje GlowGolf, mogelijk op verschillende locaties in Nederland, t.w.v. €18,50
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van GlowGolf.

  • Een donkere kamer, felgekleurde neonverlichting, en een uitdagend minigolfparcours dat schittert en straalt als nooit tevoren.
  • GlowGolf maakt van minigolf een geheel nieuwe ervaring.
  • Elke locatie heeft een eigen thema.
  • Terwijl je je weg baant door het parcours, zul je versteld staan van de uitdagende hindernissen en obstakels die je moet overwinnen.
  • GlowGolf is de perfecte keuze voor een gezinsuitje, een date night of een gezellige activiteit met vrienden!

  • Let op! Vooraf telefonisch reserveren is verplicht. De contactgegevens vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Toegang: de voucher(s) is samen met je reserveringsbevestiging je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar de locatie van GlowGolf.
  • Let op! De vouchers zijn niet geldig tijdens de feestdagen.
  • Kinderen dienen altijd onder begeleiding van een volwassene te spelen. Maximaal 6 kinderen per volwassene.
  • De voucher is geldig voor diverse locaties door heel Nederland: Amsterdam, Enschede, Eindhoven, Schiedam óf Capelle a/d IJssel.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden per locatie.
Tickets bijkopen

Je kunt 8 tickets bijkopen

Voor deze veiling kun je 8 tickets bijkopen voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte ticket geen administratiekosten.

GlowGolf Amsterdam
Buikslotermeerplein 2005
1025 XL Amsterdam

GlowGolf Capelle aan den IJssel
Rhijnspoor 277
2901 LB Capelle aan den IJssel

GlowGolf Eindhoven
Vijfkamplaan 6C
5624 EB Eindhoven

GlowGolf Enschede
J.J. van Deinselaan 30A
7541 PE Enschede

GlowGolf Schiedam
Noorderweg 24
3119 XX Schiedam

GlowGolf
Speel op één van de overdekte glow-in-the-dark-minigolfbanen van GlowGolf Nederland. Elke locatie heeft zijn eigen thema en wordt het prachtige decor uitgelicht met blacklights. Kom met jouw gezin, vrienden, familie of speel een rondje GlowGolf met je collega's als onderdeel van een bedrijfsuitje. Midgetgolf is nog nooit zo spectaculair geweest!

Amsterdam
Bij GlowGolf Amsterdam is het thema "muziek". Je speelt minigolf in een waanzinnig fluorescerend decor en ontdekt de wereld van muziek vanaf de jaren 50 tot het heden! De golfbaan staat vol met fraaie decorstukken en de vele hindernissen dagen je uit om een hole in one te slaan.

Capelle a/d IJssel
Bij GlowGolf Capelle a/d IJssel is het thema "land en zee". Je speelt minigolf in een waanzinnig fluorescerend decor. De baan heeft fraaie decorstukken en hier en daar speciale effecten om de beleving nog groter te maken en alles is uitgelicht door blacklights.

Eindhoven
Bij GlowGolf Eindhoven is het thema "avontuur". Via een Azteekse tempel en een oude mijn bereik je een science fiction deel waar je tussen de ruimteschepen door moet slaan. Hierna kom je aan in de Deep Sea zone waar je overrompeld wordt door de prachtige decors. Na je onderwaterbeleving kom je in de Jurassic zone waar de dino's je opwachten.

Enschede
Bij GlowGolf Enschede is het thema "een avontuurlijke reis". Je speelt minigolf in een waanzinnig fluorescerend decor en je ontdekt vanuit de onderwaterwereld een spannend jungle-eiland waar je steeds meer resten van inheemse bewoners ontdekt. Alles om je heen is op een bijzondere wijze uitgelicht door blacklights.

Schiedam
Bij GlowGolf Schiedam is het thema "World of Fantasy ". Je speelt minigolf in een waanzinnig decor. Ontmoet vliegende draken, vreemde wezens en giant candy en fantasie figuren.

Kijk voor meer informatie op de website van GlowGolf.