Met 2 personen 3 uur onbeperkt gamen bij The Gaming Factory

4.2 / 5 (16 beoordelingen)

Kom gamen in een prachtige gamehal van ongeveer 1500 m2 die volledig in het teken staat van gaming! Je kan terecht voor oude en nieuwe arcade games tot E-games zoals Fortnite, en van Airhockey tot bordspel.

4.2 / 5 (16 beoordelingen)

  • 2 tickets voor 3 uur onbeperkt gamen bij The Gaming Factory in Tilburg of Vlissingen, t.w.v. €44.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • Tilburg
  • Vlissingen

  • Ga los op de nieuwste en vintage arcadegames!
  • Per persoon mag je 3 uur onbeperkt gamen!
  • Een walhalla voor de gameliefhebber voor jong en oud.
  • Van oude en nieuwe arcade games tot E-games zoals Fortnite en van Airhockey tot bordspel.
  • Perfect uitje voor vrienden of met het hele gezin!

  • Let op! Neem vooraf telefonisch contact op met The Gaming Factory om teleurstelling te voorkomen. Vol = Vol. De contactgegevens vind je na het winnen op de voucher.
  • De voucher is geldig in Vlissingen of Tilburg.
  • Gratis parkeren.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan m.u.v. een hulphond.
  • Op maandag en dinsdag is The Gaming Factory gesloten. Bekijk hier de actuele openingstijden van beide locaties.

The Gaming Factory
Ringbaan-Oost 98
5013CD Tilburg

The Gaming Factory
Arsenaalplein 3
4381BL Vlissingen

The Gaming Factory
The Gaming Factory heeft een prachtige gamehal van ongeveer 1500 m2 die volledig in het teken staat van gaming! Van tal van oude en nieuwere arcade games tot E-games zoals Fortnite, en van Airhockey tot bordspel. Wanneer je de speelhal betreedt is elk arcadespel inbegrepen en is dit een ideaal dagje of avondje uit.

Een walhalla voor de game liefhebber en volop vermaak voor jong en oud. Het pand, een voormalige ijzergieterij is grotendeels hersteld in zijn oude glorie en voorzien van de modernste faciliteiten.

Aan de bar kun je terecht voor een hapje en drankje!

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden. Vlissingen of Tilburg

Kijk voor meer informatie op de website van The Gaming Factory.