2 tickets voor 3 uur onbeperkt gamen bij The Gaming Factory

Kom gamen in een prachtige gamehal van ongeveer 1500 m2 die volledig in het teken staat van gaming! Je kan terecht voor oude en nieuwe arcade games tot E-games zoals Fortnite, en van Airhockey tot bordspel.

Tilburg, Noord-Brabant

t.w.v. € 38,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor 3 uur onbeperkt gamen bij The Gaming Factory, t.w.v. €38.
  • Entree voor 2 personen, ieder 3 uur onbeperkt gamen.
  • De voucher(s) is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Ringbaan-Oost 98, 5013CD Tilburg.

  • Gamen in een hal van ongeveer 1500 m2 groot!
  • Een walhalla voor de gameliefhebber voor jong en oud.
  • Van oude en nieuwe arcade games tot E-games zoals Fortnite en van Airhockey tot bordspel.
  • Perfect uitje voor vrienden of met het hele gezin!

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 4 jaar.
  • Gratis parkeren.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan m.u.v. een hulphond.
  • Geopend van woensdag t/m vrijdag.
Tickets bijkopen

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Kijk op de website van The Gaming Factory voor de actuele informatie en openingstijden.

The Gaming Factory

The Gaming Factory heeft een prachtige gamehal van ongeveer 1500 m2 die volledig in het teken staat van gaming! Van tal van oude en nieuwere arcade games tot E-games zoals Fortnite, en van Airhockey tot bordspel. Wanneer je de speelhal betreedt is elk arcadespel inbegrepen en is dit een ideaal dagje of avondje uit.

Een walhalla voor de game liefhebber en volop vermaak voor jong en oud. Het pand, een voormalige ijzergieterij is grotendeels hersteld in zijn oude glorie en voorzien van de modernste faciliteiten.

Aan de bar kun je terecht voor een hapje en drankje!

Kijk voor meer informatie op de website van The Gaming Factory.

Ringbaan-Oost 98
5013CD Tilburg