2 tickets voor Dancing with Horses in Pelt, Lier of Udenhout!
Een spectaculaire paardenvoorstelling Dancing with Horses in Pelt, Lief of Udenhout! Bewonder bijzondere acts tussen paarden en acrobaten. Geniet van een gezellig dagje uit met het hele gezin!
- 2 tickets voor Dancing with Horses, t.w.v. €50.
- De voucher(s) is enkel geldig op de door jouw gekozen dag en locatie. Zie de beschikbare shows hieronder.
- Udenhout - RSV St. Lambertus - zaterdag 21 oktober 14:30 uur
- Udenhout - RSV St. Lambertus - zaterdag 21 oktober 18:30 uur
- Een show met spectaculaire acts tussen paarden en acrobaten.
- De show duurt 1,5 uur incl. pauze.
- Een magische middag of avond uit voor de paardenliefhebber.
- Leuk voor zowel jong en oud!
RSV St. Lambertus
Sportlaan 15 C
5071CB Udenhout
HC Moervelden
Bistweg -
2520 Ranst
Manege de Lemelvelden
Burg. Van Woenseldreef 13
5527JN Hapert
Dancing with Horses
Beleef een magische middag of avond uit met het hele gezin! Het belooft een spectaculaire show te worden met acts, paarden en acrobaten. Een prachtige show geschikt voor de paardenliefhebber!
Data en tijden
- Ranst (België) - HC Moervelden
- Zaterdag 7 oktober - 14:30 uur
- Zaterdag 7 oktober - 18:30 uur
- Hapert (Nederland) - Manege de Lemelvelden
- Zaterdag 14 oktober - 14:30 uur
- Zaterdag 14 oktober - 18:30 uur
- Udenhout (Nederland) - RSV St. Lambertus
- Zaterdag 21 oktober - 14:30 uur
- Zaterdag 21 oktober - 18:30 uur
Kijk voor meer informatie op de Facebookpagina van Dancing with Horses.