2 dagkaarten voor Montana Snowcenter!

Kom heerlijk skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter. Niets houd je tegen om het echte wintersport gevoel te ervaren.

Westerhoven, Noord-Brabant

t.w.v. € 67,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 dagkaarten voor vrij skiën en snowboarden bij Montana Snowcenter
    incl. materiaalhuur, t.w.v. €67.
  • De voucher is geldig t/m 21 oktober 2022.
  • Locatie: Kempervennendreef 4, 5563VB Westerhoven.

  • Inclusief materiaalhuur: ski's, schoenen en stokken of snowboard en schoenen.
  • Snowboard of ski op echte sneeuw in eigen land!
  • Je hebt onbeperkt toegang tot de piste.
  • De perfecte manier om je voor te bereiden op de wintersport.
  • Handschoenen en warme kleding kan je zelf meenemen, maar is ook apart te huur.

  • Vrij skiën of snowboarden is alleen toegestaan voor geoefende skiërs en snowboarders, i.v.m. de veiligheid op de pistes.
  • Op de pistes van Montana Snowcenter is het -2°C. Het dragen van warme en waterdichte kleding is aan te raden en handschoenen zijn verplicht.
  • Het dragen van een helm is verplicht t/m 12 jaar.
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij gewonnen veilingen.
  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht.
  • Kijk op de website van Montana Snowcenter voor de actuele informatie en openingstijden.

Montana Snowcenter

Wil je je voorbereiden op de wintersport of heb je gewoon zin in een sportief dagje uit? Kom dan skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter! Geniet na al dit winterplezier van een hapje en/of drankje in het gezellige café-restaurant met uitzicht op de besneeuwde pistes.

Omgeving

Montana Snowcenter ligt vlakbij Center Parcs De Kempervennen. Dit gezellige vakantiepark is van alle gemakken voorzien en heeft moderne cottages. De prachtige omgeving leent zich perfect voor een wandeling en fietstocht, daarbij zijn er veel in- en outdoor activiteiten in de omgeving.

Kijk voor meer informatie op de website van Montana Snowcenter.

Kempervennendreef 4
5563 VB Westerhoven