Dagkaart voor vrij skiën of snowboarden bij Montana Snowcenter + materiaalhuur!
5.0 / 5 (11 beoordelingen)

Kom heerlijk skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter. Niets houd je tegen om het echte wintersport gevoel te ervaren. Inclusief materiaalhuur: ski's, schoenen en stokken of snowboard en schoenen!

5.0 / 5 (11 beoordelingen)

  • Dagkaart voor vrij skiën of snowboarden bij Montana Snowcenter + materiaalhuur, t.w.v. €37,50.
  • De voucher is geldig t/m 31 oktober 2024.

  • Inclusief materiaalhuur: ski's, schoenen en stokken of snowboard en boots.
  • Snowboard of ski op echte sneeuw in eigen land!
  • Je hebt onbeperkt toegang tot de piste.
  • De kleinschalige pistes zorgen voor een gezellige sfeer en goed overzicht op de baan.
  • Doe een drankje in het gezellige café met panorama uitzicht of neem plaats op het zonovergoten terras.
  • De perfecte manier om je voor te bereiden op de wintersport!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Montana Snowcenter is verplicht. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Let op! Vrij skiën of snowboarden is alleen toegestaan voor geoefende skiërs en snowboarders, i.v.m. de veiligheid op de pistes.
  • Op de pistes van Montana Snowcenter is het -2°C. Het dragen van warme en waterdichte kleding is aan te raden en handschoenen zijn verplicht. Kleding en materiaal is ook te huur op locatie. Bekijk hier de prijzen.
  • Het dragen van een helm is verplicht t/m 12 jaar.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van Montana Snowcenter.
Tickets bijkopen

Montana Snowcenter
Kempervennendreef 4
5563 VB Westerhoven

Montana Snowcenter
Wil je je voorbereiden op de wintersport of heb je gewoon zin in een sportief dagje uit? Kom dan skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter! Geniet na al dit winterplezier van een hapje en/of drankje in het gezellige café-restaurant met uitzicht op de besneeuwde pistes.

Materiaal en kledinghuur
ski's, schoenen en stokken of snowboard en boots zijn inbegrepen.
Het is -5 °C op de piste, wij raden het dus aan om geschikte kleding mee te nemen.
Materiaal- en kledinghuur is optioneel, bekijk hier de prijzen. Je kunt ook je eigen spullen meenemen.

Kijk voor meer informatie op de website van Montana Snowcenter.

Tickets bijkopen