Ticket voor El Mundo Fantasia + All You Can Eat!

Stap in de betoverende wereld van fantasy, cosplay en anime op 29 of 30 juni tijdens de 8e editie van El Mundo Fantasia bij Mondo Verde Landgraaf! Ontdek een dag vol magie, entertainment en All You Can Eat. Mis het niet!

  • Ticket voor El Mundo Fantasia + All You Can Eat (vanaf 13 jaar), t.w.v. €28,50.
  • Ticket voor El Mundo Fantasia + All You Can Eat (t/m 12 jaar), t.w.v. €20,50.
  • De voucher is éénmalig geldig op 29 OF 30 juni 2024.

  • Verlies jezelf in de betoverende wereld van fantasy, cosplay, steampunk en anime.
  • Geniet van live muziek, entertainment en interactieve workshops.
  • Laat jouw mooiste creatie zijn tijdens de Cosplay/Fantasy Walk!
  • Bewonder prachtige kostuums en creaties van andere bezoekers.
  • Verken de weelderige tuinen van Mondo Verde Landgraaf.
  • Een dag vol plezier met het hele gezin, vrienden of collega's!

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs en éénmalig geldig op 29 OF 30 juni 2024. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar El Mundo Fantasia.
  • Ticket is inclusief All You Can Eat. Verkrijgbaar in alle horecagelegenheden van Mondo Verde. Bekijk hier wat is inbegrepen.
  • Let op! Betaald parkeren €8,50. Ter plekke te voldoen.

El Mundo Fantasia
Groene Wereld 10
6372 PW Landgraaf

El Mundo Fantasia
Op 29 en 30 juni 2024 vindt de 8e editie plaats van El Mundo Fantasia. De wereldtuinen van Mondo Verde Landgraaf worden op deze dagen omgetoverd tot een omgeving waar de wereld van de Fantasy, Cosplay, Steampunk & Anime/ Manga tot leven komt! Beleef en geniet van een fantastische dag in een geweldig park en bekijk The Fantasy, Cosplay, Steampunk & Anime/ Mang World in Two Day’s!

Bezoekers komen verkleed in hun prachtige kostuums en creaties, een lust voor het oog om te zien! Verder is er heel veel te doen voor jong en oud o.a. live muziek en entertainment, workshops/demonstraties, vele marktkraampjes met zeer diverse producten op dit gebied. Het evenement vindt plaats in de schitterende wereldtuinen van familiepark Mondo Verde! Bezoek het evenement, de attracties, de dieren en de prachtige tuinen!

Bezoek de Magical Wizards, de grootste zeepbellen, Avengers, Transformers, Predators, ET, Samurai fighters, Movie Cars en nog veel meer. Loop door de verschillende kampementen, waaronder Steampunk, Star Wars, Jurassic Park, Middeleeuws, Vikingen, Piraten, het Afrikaanse kampement en meer. Verder vind je een er de robots uit Star Wars.

Deze editie weer wat mooie en nieuw entertainment: De boswezens en trollen op de hoge stelten en de première van de slechterik onder de transformers "Megatron".

Vele uitbundige bezoekers zorgen voor een magische sfeer met de creatieve, kunstzinnige en indrukwekkende outfits die zij voor dit evenement ontwerpen en aantrekken. Dit jaar is er een Cosplay Catwalk waar iedereen aan mag meedoen,  voor de best geklede bezoeker en dat velen voor de winst gaan moge duidelijk zijn.

Mondo Verde is bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Er is voldoende parkeergelegenheid. Mocht het toch vol zijn, volg dan de instructies/borden voor een alternatieve parkeerplaats. Een parkeermunt kost €8,50. Vanaf station Landgraaf loop je binnen 15 minuten naar het evenement . Vanaf busstation Heerlen, Eygelshoven en Kerkrade kun je bus 25 of 26 pakken. Bekijk 9292.nl voor de actuele vertrektijden.

Bekijk voor meer informatie op de website van El Mundo Fantasia.

€ 23,50 € 28,50
18%
€ 5