2 tickets voor Ibiza Xperience Fair op 6 of 7 april 2024 in Den Bosch!

Ibiza Xperience neemt jou mee op reis naar de leukste trendy Ibiza markt met gezellige terrasjes, relaxte lounge, leuke workshops en alles wat je wil weten over de hotspots van Ibiza!

  • 2 tickets voor Ibiza Xperience Fair, t.w.v. €29,50.
  • De voucher(s) is geldig op 6 of 7 april 2024. Bekijk de beschikbaarheid in de onderstaande kalender.

  • De allerleukste en trendy hippie markt.
  • Fashion en homestyle trends.
  • Professionele stands met de mooiste Ibiza items.
  • Spiritual Ibiza Experience met Tarot, workshops, retreats en massages.
  • Informeer bij de stands over alle Ibiza hotspots.
  • Krijg het échte Ibiza gevoel met Ibiza entertainment voor iedereen.

  • Let op! De voucher is enkel geldig op de door jouw gekozen dag. Voor het betalen van de veiling dien je in de kalender een dag te kiezen.
  • De voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of neem de voucher(s) geprint mee naar Ibiza Xperience.
  • Gratis toegang voor kinderen t/m 12 jaar.
  • Zaterdag 6 april geopend van 12:00 uur tot 18:00 uur en zondag 7 april geopend van 11:00 uur tot 17:00 uur.
  • Let op! Honden zijn niet toegestaan.

Brabanthallen 's-Hertogenbosch
Diezekade 1
5222AK 's-Hertogenbosch

Ibiza Xperience Fair
Ibiza Xperience neemt je mee op een reis naar de meest trendy Ibiza-markt met gezellige terrasjes en een ontspannen lounge genaamd Hous of Garden met Ibiza sounds. Kom daarnaast alles te weten over de hotspots van Ibiza en neem de mogelijkheid om de Spiritual Experience Area te ontdekken.

Op het evenement vind je zowel grote, professionele stands als kleinere, vriendelijke kraampjes met prachtige Ibiza-items. De meest boeiende bedrijven die te maken hebben met Ibiza worden samengebracht op Ibiza Xperience, waar het gevoel van "Share Love, Peace & Happiness" centraal staat, iets waar Ibiza vooral bekend om staat!

Het evenement biedt een prachtige live ervaring van het Ibiza-gevoel, inclusief Ibiza-entertainment voor iedereen. Het is een unieke gelegenheid om de sfeer van dit bijzondere eiland te ervaren, te genieten van de vibes en te ontdekken wat Ibiza te bieden heeft.

Kijk voor meer informatie op de website van Ibiza Xperience Fair.