2 tickets voor Country & Garden Fair bij Huis Verwolde!

4.0 / 5 (2 beoordelingen)

Kom ook genieten en beleven tijdens de sfeervolle Country & Garden Fair die van 9 t/m 12 mei 2024 plaatsvindt op het Landgoed van Huis Verwolde in Laren. Een prachtige gelegenheid om inspiratie op te doen en heerlijk te winkelen.

4.0 / 5 (2 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Country & Garden Fair bij Huis Verwolde, t.w.v. €27.
  • De voucher is eenmalig geldig in de periode van 19 t/m 12 mei 2024 (Hemelvaartsweekend).

  • Wandel door de prachtige tuin van Huis Verwolde.
  • Ruim 80 standhouders die zich presenteren in luxe pagodetenten en kramen.
  • Van vaste planten tot zomerse bloeiers, van sfeervolle antieke, brocante en trendy huis- en tuindecoraties tot kunstpresentaties.
  • Hoveniers die je graag van informatie voorzien, plantenkwekers presenteren een galerij van selectieve planten en bloemen.
  • Geniet op de vele terrassen en foodtrucks omringd door gezellige live muziek en entertainment
  • Laat je inspireren, kom genieten en beleven en heerlijk winkelen!

  • Let op! De voucher is eenmalig geldig in de periode van 19 t/m 12 mei (Hemelvaartsweekend).
  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem hem geprint mee naar de Country & Garden Fair.
  • Gratis entree voor kinderen t/m 6 jaar.
  • Een parkeerticket kost €3.
  • Honden zijn van harte welkom mits aangelijnd.
  • Let op! Voor kinderen van 7 t/m 14 jaar zijn er speciale kindertickets te koop tijdens betaling van €5 voor €4.

Huis Verwolde
Jonker Emile Laan 4
7245 TL Laren

Country & Garden Fair : beleven en genieten in de tuinen van Huis Verwolde!
De gezelligheid van een sfeervolle country & garden buitenfair: kom ook genieten en beleven tijdens de sfeervolle Country & Garden Fair die van 9 t/m 12 mei plaatsvindt op het prachtige Landgoed van Huis Verwolde te Laren. Een prachtige gelegenheid om in een landelijke sfeer inspiratie op te doen en heerlijk te winkelen voor het voorjaar en de zomer die komen gaat. De tuinen zijn weer groen, planten en bloemen beginnen te groeien en te bloeien.

Kom alvast in voorjaarsstemming tijdens de sfeervolle Country & Garden Fair! De prachtige lommerrijke omgeving van Huis Verwolde en het Landgoed in de lente beloven veel moois.

Ruim 80 standhouders presenteren zich in luxe pagodetenten met het beste van wat ze in huis hebben. Laat je inspireren, kom genieten en beleven en heerlijk winkelen. Van vaste planten tot zomerse bloeiers, van sfeervolle antieke, brocante en trendy huis- en tuindecoraties tot kunstpresentaties. Hoveniers die je graag van informatie voorzien, plantenkwekers presenteren een galerij van selectieve planten en bloemen… ook culinaire verrassingen zoals home-made gerechten tot selectieve wijnen maar ook modeshows met de nieuwste voorjaarsmode en accessoires zullen niet ontbreken, evenals dagelijks live-muziek en koren die je laten genieten op de diverse terrassen.

Gooi je hakken uit en trek comfy schoenen aan! Bereid je voor op een gezellig buitenevent. Heerlijk struinen over de fair en wandelen door de mooie tuin van Huis Verwolde. De fair vindt deels plaats op geasfalteerd terrein maar ook op het gras van het Landgoed en bospaden.

Raadpleeg Google Maps voor de exacte route en de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van de Country & Garden Fair.