2 tickets voor Boudewijn Seapark in Brugge!

3.9 / 5 (11 beoordelingen)

Beleef een dolfijne dag bij Boudewijn Seapark! Bekijk een dolfijnen-, zeeleeuwen- of zeehondenvoorstelling, ontdek het 1100m2 grote waterpark en beleef alle binnen en buiten attracties waaronder de achtbaan 'Orca Ride'!

3.9 / 5 (11 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Boudewijn Seapark (vanaf 1 meter lang), t.w.v. €59.
  • De voucher(s) is geldig t/m 29 september 2024.
  • Bekijk hier de 4-persoonsveiling van Boudewijn Seapark.

  • Geniet van de spetterende dolfijnenvoorstelling “EchoMaris'.
  • Naast dolfijnen zijn er ook zeeleeuwen en zeehonden te bewonderen.
  • Het pretpark heeft ruim 20 outdoor attracties zoals de coole familiecoaster: Orca Ride, de priatenboot Sancta Maria of de reuzengrote speeltuinen.
  • Bobo's Indoor is de reuzegrote binnenspeeltuin in Boudewijn Seapark! De binnenspeeltuin is maar liefst 2500m² groot!
  • Beleef dolle pret in het ondiepe openlucht waterpark Bobo's Aquasplash.
  • Leuk uitje voor het hele gezin!

  • Let op! De voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Boudewijn Seapark Brugge.
  • Gratis toegang voor kinderen kleiner dan 85 cm.
  • Tickets zijn inclusief alle voorstellingen en attracties binnen en buiten.
  • Let op! Het openlucht waterpark is geopend vanaf mei en bij mooi weer.
  • Voor kleuters (85 t/m 99 cm) kun je op de betaalpagina tickets bijkopen voor €11 per ticket.
  • Parkeerticket kost €8 per auto.
Tickets bijkopen

Boudewijn Seapark
Alfons De Baeckestraat 12
8200 Brugge

Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark heeft je van alles te bieden! Bewonder dieren tijdens de verschillende voorstellingen, waaronder dolfijnen, zeehonden en zeeleeuwen! Naast de dieren kun je ook genieten van 20 buiten- en 10 binnen attracties! Met mooi weer kun je genieten in het waterpark van maar liefst 1100m2 groot. Waterpret gegarandeerd voor jong én oud!

Dolfnarium
Geniet van de spetterende dolfijnenvoorstelling “EchoMaris” en maak kennis met één van de bijzonderste diersoorten van onze oceanen, de tuimelaar dolfijn. Dankzij wondermooie natuurbeelden op een gigantisch videoscherm maak je kennis met hun onderwaterwereld en de andere dieren die daar wonen.

In het zeeleeuwen theater leer je de Californische zeeleeuwen kennen. Zie hoe hoog ze springen en hoe elegant ze door het water glijden.

Midden in het groene park vind je de prachtige zeehondenlagune. Breng daar de gewone zeehonden zeker een bezoekje! Misschien mag jij wel even in de jas kruipen van een dierenarts tijdens onze medische trainingsdemonstratie.

Pretpark
Boudewijn Seapark biedt niet alleen voorstellingen, maar heeft ook 20 attracties buiten zoals de coole rollercoaster Orca Ride, de piratenboot Sancta Maria, of de reuzegrote speeltuinen. Regenweer? Dan zorgt Bobo’s Indoor met 10 overdekte attracties voor urenlang speelplezier! Bekijk hier een overzicht van alle attracties.

Waterpark
Kom deze spetterende waterattractie ontdekken! Dit waterpark van 1.100m², heeft 4 grote waterglijbanen, 4 kleinere glijbanen, waterspeeltjes, katrollen,… Dit alles in een prachtig gethematiseerd ondiep zwembad (30cm diep). Wie durft onder de Splash Emmer te staan? De emmer kiepert maar liefst 1.200 liter water uit, elke 4 minuten! Waterpret gegarandeerd voor jong én oud! Vergeet dus zeker je zwembroek niet en beleef een spetterend avontuur.

Kijk voor meer informatie op de website van Boudewijn Seapark.