Ticket voor Safaripark Beekse Bergen!
5.0 / 5 (3 beoordelingen)

Ontdek de prachtige natuur van Safaripark Beekse Bergen in Brabant. Samen er écht even tussenuit. Ga op safari door de natuur en kom oog in oog te staan met wilde dieren. Een leerzame en unieke reis!

5.0 / 5 (3 beoordelingen)

De deal

  • Ticket voor Safaripark Beekse Bergen (3 t/m 9 jaar), t.w.v. €26.
  • Ticket voor Safaripark Beekse Bergen (vanaf 10 jaar), t.w.v. €29,50.
  • De voucher is geldig t/m 5 januari 2025.

  • Geniet van 3 verschillende safari's; boot-, wandel en autosafari!
  • Tijdens de unieke safariroutes ontmoet je meer dan 100 verschillende diersoorten, waaronder leeuwen, cheeta's, panters en olifanten!
  • Sta oog in oog met de Big Five.
  • Bewonder de uitgestrekte vlaktes te voet, kies voor avontuur met je eigen auto of ontspan tijdens een prachtige boottocht.
  • Een perfecte combinatie van avontuur en ontspanning voor jong en oud!

  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem de voucher geprint mee naar Safaripark Beekse Bergen.
  • Exclusief uitrijkaart van €9,50.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan, m.u.v. hulphonden.

Safaripark Beekse Bergen
Beekse Bergen 1
5081NJ Hilvarenbeek

Safaripark Beekse Bergen
Ga op safari en maak kennis met alle wilde dieren van Safaripark Beekse Bergen. Tijdens de unieke safariroutes ontmoet je meer dan 100 verschillende diersoorten, met ieder een eigen verhaal en gewoontes.

Autosafari
Ga met je eigen auto op avontuur tijdens de unieke autosafari. Beleef spannende momenten als de jachtluipaarden langs je auto sluipen en leer van heel dichtbij of een zebra nu wit met zwart, of zwart met wit gestreept is! De autosafari bestaat uit een route waar de regel: 'links staan, rechts gaan' geldt.

Bootsafari
Leer de natuur waarderen tijdens een ontspannen bootsafari. Waan je in een oase van rust en bewonder wilde dieren in, op en langs het water. De ranger aan boord zorgt dat je niets mist! Ontmoet zonnende ringstaartmaki's, grazende neushoorns en een eiland vol met yaks. Zet je zintuigen op scherp, zorg dat je je camera bij de hand hebt voor de mooiste kiekjes, of leun achterover en geniet.

Wandelsafari
Tijdens de wandelsafari ga je zelf op pad door de indrukwekkende natuur. De route is geschikt voor jong en oud en biedt leuke extra's. Zo kunnen kinderen tijdens de route klimmen en klauteren op de speeltoestellen of zelfs op avontuur buiten de gebaande paden met de avonturenroutes! Onderweg leer je van alles over de dieren.

Dieren
Spot de Big Five (leeuw, panter olifant, neushoorn en Kaapse buffel). Zie leeuwen zonnebaden, giraffen hoog in de bomen grazen en zebra's door de savanne rennen. Ook zie je olifanten door het grasland wandelen, neushoorns rustig grazen en speelse chimpansees in bomen slingeren. Bekijk hier welke dieren je allemaal tegen kunt komen in Safaripark Beekse Bergen.

Horeca
Geniet van de lekkerste Afrikaanse gerechten bij restaurant Wanyama, een verse lunch in het Kongorestaurant of een tussendoortje op het Safariplein. In het Safaripark en Speelland vind je diverse horecagelegenheden.

Kijk voor meer informatie op de website van Safaripark Beekse Bergen.

Ticketveiling winacties

Doe mee met onze gratis winactie(s) en maak kans op mooie prijzen!