Ticket voor Circus Chapito in Den Haag!
Geen administratiekosten☀️

Beleef het magische Circus Chapito in het Haagse Zuiderpark in de periode van 26 oktober t/m 3 november 2024! Geniet van spectaculaire acts en een nostalgische façade vol met lekkernijen. Onvergetelijk plezier voor iedereen!

Geen administratiekosten☀️

  • Tribune C tickets voor Circus Chapito, t.w.v. €24,50.
  • Tribune B tickets voor Circus Chapito, t.w.v. €34,50.
  • Tribune A tickets voor Circus Chapito, t.w.v. €41,50.
  • De voucher is éénmalig geldig voor een voorstelling in de periode van 26 oktober t/m 3 november 2024.

  • Spectaculaire acts met BMX-stunts, rolschaatsacrobaten, een slangenvrouw en The Globe of Death met vijf motoren.
  • Europa's beste clown, Davide Vassalo, brengt humor en charme.
  • Geniet van een nostalgische façade en kleurrijke stalletjes met lekkernijen.
  • Méér dan twee uur spanning en sensatie in de circustent!
  • Centrale locatie: het circus is gelegen in het Haagse Zuiderpark.
  • Ideaal voor een herfstvakantie-uitje met het hele gezin!

  • Let op! Je dient de voucher na aankoop te verzilveren via Eventim. Vanuit Eventim ontvang je het officiële ticket. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier de actuele beschikbaarheid van tribune A.
  • Bekijk hier de actuele beschikbaarheid van tribune B
  • Bekijk hier de actuele beschikbaarheid van tribune C.
  • De voorstelling duurt ruim twee uur met halverwege een pauze.
  • Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang, mits ze op schoot kunnen.

Circus Chapito
Soestdijksekade -
- Den Haag

Circus Chapito in Den Haag
Naar Circus Chapito voor een onvergetelijke belevenis in het Haagse Zuiderpark!

Het stijlvol gedecoreerde Circus Chapito kan zich meten met de grootste en bekendste Europese circussen. Geniet van beloftevolle nostalgische façade, sfeervolle entree met tal van kleurrijk gedoceerde stalletjes met verleidelijke hebbedingen en lekkers.

Vol trots presenteert de circusdirectie Europa's beste clown Davide Vassalo. Leeuwen, tijgers en olifanten maken plaats voor spectaculaire acts waaronder een indrukwekkende act met zes BMX-en, vijf acrobaten in een adembenemende rolschaatsact, een sierlijke slangenvrouw, maar liefst vijf motoren in een Globe of Death. Circus Chapito biedt ruim twee uur spanning en sensatie in de circuspiste én hoog in de nok van de circustent, voor een herfstvakantie met een onvergetelijke belevenis in het Haagse Zuiderpark.

Kijk voor meer informatie op de website van Circus Chapito.

€ 12,50 € 24,50
49%
€ 12