Vogelpark Avifauna

Vogelpark Avifauna

Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna

Tickets Vogelpark Avifauna met korting

Ontdek de wereld van vogels bij Vogelpark Avifauna in Alphen aan den Rijn! Dit prachtige vogelpark biedt een unieke ervaring voor jong en oud. Maak een wandeling door de tropische volières en bewonder exotische vogels van dichtbij. Een dagje uit met kinderen bij Avifauna is een gegarandeerd succes dankzij de avontuurlijke speeltuin, waar ze kunnen spelen en ontdekken!

Mis ook zeker de indrukwekkende vogeldemonstratie niet! De verzorgers laten letterlijk 'in vogelvlucht' zien hoe deze dieren eten en jagen zoals zij in de natuur gewend zijn. Wel 100 vogels komen hierbij in actie en dat leidt tot spectaculaire duikvluchten en prachtige vliegbewegingen. Vogelpark Avifauna is dé perfecte bestemming voor een leuk en leerzaam familie-uitje.

Bekijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van Vogelpark Avifauna.

Is Vogelpark Avifauna het hele jaar geopend?

Het park is t/m 3 november dagelijks geopend van 9:00 - 18:00 uur. Let op! Voor de onderstaande gebieden gelden afwijkende openingstijden.

  • De Lori Landing: 10:30 - 17:30 uur.
  • Het Madagaskargebied: 10:00 - 17:30 uur.
  • De Speeltuin: 10:00 - 18:00 uur.

Zijn er dagelijkse vogeldemonstraties?

Ja, Vogelpark Avifauna organiseert dagelijks spectaculaire vogeldemonstraties. De verzorgers laten letterlijk 'in vogelvlucht' zin hoe deze dieren eten en jagen zoals zij in de natuur gewend zijn. Wel 100 vogels komen hierbij in actie!

Is er een speeltuin in Vogelpark Avifauna?

De speeltuin in Vogelpark Avifauna heeft een heleboel speeltoestellen en attracties waarmee kinderen zich urenlang kunnen vermaken. Daarnaast is er een terras waar ja als ouder even op adem kan komen met een kop koffie.

Hoe kan ik Vogelpark Avifauna bereiken?

Dankzij de centrale ligging is Vogelpark Avifauna goed bereikbaar. Vanaf Amsterdam, Den Haag, Utrecht en Rotterdam is het ongeveer een halfuur rijden. Bezoekers die met het openbaar vervoer gaan, kunnen de trein naar Station Alphen aan den Rijn nemen en vanaf het station de bus nemen.

Is Vogelpark Avifauna toegankelijk met een rolstoel?

Bij de ingang van het park zijn er 'slecht ter been' stoelen te leen met een €1,- muntje. Deze stoelen zijn helaas niet te reserveren. We raden je aan om een kussentje mee te nemen om comfortabeler te zitten.

Ook met een eigen rolstoel kun je het park in. Let wel op dat Vogelpark Avifauna een natuurpark is, op een aantal hobbels na is Avifauna verder goed begaanbaar voor rolstoelgebruikers.

Vogelpark Avifauna met korting bij Ticketveiling.nl

Wil je een onvergetelijk dagje uit met het hele gezin beleven? Vogelpark Avifauna is dé plek om een wereld vol exotische vogels te ontdekken. Check snel de aanbieding van Vogelpark Avifauna en bemachtig jouw ticket(s) met de hoogste korting!

Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den Rijn

maandag
09:00 - 18:00
dinsdag
09:00 - 18:00
woensdag
09:00 - 18:00
donderdag
09:00 - 18:00
vrijdag
09:00 - 18:00
zaterdag
09:00 - 18:00
zondag
09:00 - 18:00