Vogelpark Avifauna

Vogelpark Avifauna

Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna
Vogelpark Avifauna

Vogelpark Avifauna is een dierenpark in Alphen aan den Rijn dat zich richt op vogels uit de hele wereld. Waan door verschillende werelddelen tijdens jouw reis tussen de exotische vogelsoorten. Daarnaast zijn er ook dwergaapjes, halfapen en rode panda's te bewonderen.

Belevenissen

In Avifauna is er altijd wel wat te beleven! Voer Lori's en laat ze op je armen landen. Bewonder de schattige dwergaapjes terwijl ze klimmen en klauteren of ga op avontuur in de grote speeltuin waar altijd wel iets te beleven is. Ga op reis naar China in de Oosterse tuin met rode panda's en probeer alle kleurrijke vogels te vinden in de Tropenhal. Loop samen met halfapen en Afrikaanse vogels door het Madagaskargebied. Benieuwd naar het leven van dieren in de nacht? Stap het donker in en bewonder in de Nachtsafari het leven van de dieren die 's nachts actief zijn. Bekijk de prachtige roze flamingo's in het Cubaanse moeras, bewonder de reuzenmiereneter in het Argentijnse Cerrado en kijk je ogen uit tijdens de vogeldemonstraties waar talloze vogels in actie komen. Kortom, in Vogelpark Avifauna is voor iedereen wat te beleven!

Horeca
Als je trek in wat lekkers hebt kun je verspreid door het park verschillende plekken vinden waar je even wat rustig kunt eten en drinken. Deze horecagelegenheden worden allemaal verzorgd door Van der Valk Avifauna.

Avifauna is rolstoeltoegankelijk zodat iedereen kan genieten van een dagje uit. Bekijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van Vogelpark Avifauna.

Hoorn 59
2404 HG Alphen aan den Rijn

maandag
09:00 - 18:00
dinsdag
09:00 - 18:00
woensdag
09:00 - 18:00
donderdag
09:00 - 18:00
vrijdag
09:00 - 18:00
zaterdag
09:00 - 18:00
zondag
09:00 - 18:00