Tropical Zoo

Tropical Zoo

Tropical Zoo
Tropical Zoo
Tropical Zoo
Tropical Zoo

Tropical Zoo is een dierentuin gelegen in het Zeeuwse dorpje Kwadendamme, in de buurt van Goes. De dierentuin is gespecialiseerd in exotische dieren, zoals apen, krokodillen, slangen, vogels en kleine zoogdieren.

Tropical Zoo heeft een overdekte tropische jungle waar bezoekers kunnen wandelen tussen de dieren en planten. Ook zijn er diverse buitenverblijven waar dieren als flamingo's, stokstaartjes, ringstaartmaki's en ara's te zien zijn. Verder zijn er verschillende educatieve activiteiten, zoals voederpresentaties, meet & greets met dieren en workshops.

Attracties Tropical Zoo

  • Adventure mini golf
    Er liggen maar liefst 18 kleurige en avontuurlijke banen
  • De spettertuin
    Een fantastische en verfrissende waterspeeltuin
  • Schat zoeken
    De hut van mijnwerker Jan, ontpop je toch een echte schatgraver
  • Dino Expo
    Bewonder reusachtige dino's
  • Kids jungle
    De Kidsjungle van Berkenhof Tropical Zoo is de aller spannendste speeltuin van Zeeland!
  • Tropical Zoo
    Ontdek o.a. slangen, aapjes en nog veel meer
  • Buitenspeelbos
    Een avontuurlijke natuur speelomgeving
  • Fossielenmijn
    In mysterieus verlichte vitrines ontdek je de meest prachtige fossielen
  • De natuurzolder
    De liefhebber van naturalia kan hier zijn hart ophalen
  • De natuurklas
    Houdt een dier vast of bekijk van dichtbij

Het park is vrijwel volledig rolstoelvriendelijk en beschikt over een ruim minder valide toilet. Indien gewenst kun je kosteloos een rolstoel lenen. Met een klein model scootmobiel is het park prima toegankelijk.

Het park is op sommige dagen gesloten of is gereserveerd voor groepen.
Bekijk voor meer informatie en de actuele openingstijden de website van Tropical Zoo.

Langeweegje 10a
4434 NE Kwadendamme

maandag
10:00 - 17:00
dinsdag
10:00 - 17:00
woensdag
10:00 - 17:00
donderdag
10:00 - 17:00
vrijdag
10:00 - 17:00
zaterdag
10:00 - 17:00
zondag
10:00 - 17:00