Burgers'Zoo

Burgers'Zoo

Burgers'Zoo
Burgers'Zoo
Burgers'Zoo
Burgers'Zoo
Burgers'Zoo
Burgers'Zoo
Burgers'Zoo
Burgers'Zoo

Ticket Burgers' Zoo met korting

Plan je een bezoek aan Burgers' Zoo in Arnhem? Dit prachtige dierenpark biedt een onvergetelijke ervaring voor jong en oud. Voordat je vertrekt, controleer dan de Burgers' Zoo openingstijden om je dag optimaal te plannen. Tickets kun je eenvoudig online kopen, waardoor je direct toegang hebt bij aankomst.

In Burgers' Zoo ontdek je een diverse wereld van dieren. Van de uitgestrekte savannes tot de weelderige regenwouden, elke habitat is nauwkeurig nagebouwd om de natuurlijke leefomgeving van de Burgers' Zoo dieren te weerspiegelen. Mis de kans niet om indrukwekkende dieren van dichtbij te zien en meer te leren over hun gedrag en leefgebieden. Bezoek Burgers' Zoo in Arnhem voor een avontuurlijke dag vol ontdekkingen en plezier!

Hoe lang duurt een bezoek aan Burgers' Zoo?

Een bezoek aan Burgers' Zoo duurt gemiddeld 4 tot 6 uur. Dit hangt af van je interesses, of je met kinderen komt, en eventuele speciale tentoonstellingen. Neem de tijd om alle habitats en dieren te ontdekken voor een complete ervaring!

Welke dieren zijn er te zien in Burgers' Zoo?

In Burgers' Zoo ontdek je een diverse wereld van dieren. Bewonder de majestueuze leeuwen en giraffen in de Safari, verken de kleurrijke vogels en vissen in de Mangrove, en zie de indrukwekkende zeekoeien en haaien in de Ocean. Ontmoet ook de chimpansees, olifanten, en vele andere dieren in hun natuurlijke habitats.

Wat zijn de eetgelegenheden in Burgers' Zoo?

In Burgers' Zoo kun je genieten van diverse eetgelegenheden. Bezoek het Bush Restaurant voor exotische gerechten, het Park Restaurant voor een gevarieerd buffet, en het Burgers' Avonturenland Café voor snacks en drankjes. Er zijn ook kiosken verspreid over het park voor snelle hapjes en verfrissingen.

Is Burgers' Zoo rolstoelvriendelijk?

Burgers' Zoo is zowel rolstoelvriendelijk als kinderwagenvriendelijk. Het park biedt rolstoelen te huur en heeft aangepaste paden en faciliteiten. Kinderwagens zijn welkom en het terrein is goed toegankelijk, met ruime paden en faciliteiten voor gezinnen.

Is er parkeergelegenheid bij Burgers' Zoo?

Burgers' Zoo biedt ruime parkeergelegenheid vlakbij de ingang. Bezoekers kunnen parkeren op het terrein van het park tegen een vergoeding (€8,50). Het park is gemakkelijk bereikbaar met de auto via de A12 en A50. Voor het openbaar vervoer neem je buslijn 2 vanuit Arnhem, met een korte wandeling naar de ingang.

Burgers' Zoo met korting bij Ticketveiling.nl

We hebben een uitgebreid aanbod van dierentuinen met korting op onze website. Staat Burgers' Zoo er niet tussen? Geen zorgen, elke dag vind je nieuwe veilingen en deals. Schrijf je hieronder in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van de laatste kortingsacties. Zo mis je nooit een ticketdeal met korting voor Burgers' Zoo!

Antoon van Hooffplein 1
6816 SH Arnhem

maandag
09:00 - 18:00
dinsdag
09:00 - 18:00
woensdag
09:00 - 18:00
donderdag
09:00 - 18:00
vrijdag
09:00 - 18:00
zaterdag
09:00 - 18:00
zondag
09:00 - 18:00