Schitterende Tennis armband van Van Amstel Diamond!

€ 100
€ 0
€ 5 administratiekosten € 3.95 verzendkosten

Van Amstel Diamond Tennis armband, ter waarde van € 100.

Voor de prijs die je betaalt, kun je extra armbanden bijkopen van hetzelfde type. Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.
    • Hoogwaardige kwaliteit.

    • Van Amstel kristallen.

    • Edelmetaal verguld.

    • Verras je vriendin, zus of moeder met deze prachtige armbanden.

    • Keuze uit 4 modellen.

    Fonkelende Tennis armbanden van Van Amstel Diamond

    Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een stijlvolle look gaat. Deze edelmetalen vergulde armbanden zijn geschikt voor elk moment. Elke armband is afgezet met precisie geslepen van Amstel kristallen. Als je deze veiling wint heb je keuze uit 4 verschillende modellen.  Welke kies jij?

    Optie 1:
    Armband: Namida.
    Metaal: Edelmetaal verguld.
    Lengte armband: 19 cm & 0,6 cm hoogte.
    Materiaal: Van Amstel precisie geslepen kristallen.

    Optie 2:
    Armband: Alathea.
    Metaal: Edelmetaal verguld.
    Lengte armband: 19 cm & o,8 cm hoogte.

    Optie 3:
    Armband: Lefa.
    Metaal: Edelmetaal verguld.
    Lengte armband: 19 cm & 0,55 cm hoogte.

    Optie 4:
    Armband: Tadashi.
    Metaal: Edelmetaal verguld.
    Lengte armband: 19 cm & 0,95 cm hoogte