Diverse tennisarmbanden van Van Amstel Diamond!

Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een stijlvolle look gaat. Deze edelmetalen vergulde armbanden zijn geschikt voor elk moment.

t.w.v. € 100,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

  • Diverse modellen tennisarmbanden van Van Amstel Diamond, t.w.v. € 100.
  • Verzending binnen 10 werkdagen na betaling.

  • Bracelet Avis
  • Bracelet Benta
  • Bracelet Carlene
  • Bracelet Felicie
  • Bracelet Juelina

  • De armband is gemaakt van verguld edelmetaal.
  • Van Amstel sieraden hebben een hoogwaardige kwaliteit.
  • Keuze uit diverse kleurrijke modellen, voor ieder wat wils!
  • Met klapsluiting, waardoor de tennis armband gemakkelijk om- en af te doen is.
  • Leuk voor jezelf of om cadeau te doen.
  • Geleverd in een mooi satijnen sieradenzakje.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Tennisarmbanden in verschillende modellen

Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een stijlvolle look gaat. Deze edelmetalen vergulde armbanden zijn geschikt voor elk moment. Elke armband is afgezet met precisie geslepen van Amstel kristallen. De kleurrijke armband geeft iedere outfit een chique boost!  De tennisarmband heeft een klapsluiting, waardoor de tennis armband gemakkelijk om- en af te doen is. De armband wordt verzonden in een mooi satijn sieradenzakje en is dus óók leuk om cadeau te doen!

Optie 1:
Armband: Avis
Metaal: Edelmetaal verguld
Lengte armband: 18 cm

Optie 2:
Armband: Benta
Metaal: Edelmetaal verguld.
Lengte armband: 18 cm

Optie 3:
Armband: Carlene
Metaal: Edelmetaal verguld.
Lengte armband: 18 cm

Optie 4:
Armband: Felicie
Metaal: Edelmetaal verguld.
Lengte armband: 18 cm

Optie 5:
Armband: Juelina
Metaal: Edelmetaal verguld.
Lengte armband: 18 cm