Rebo puzzel pakket met 3 puzzels van 1000 stukjes!

Urenlang puzzel plezier met deze set van 3 puzzels van maar liefst 1000 stukjes per puzzel! Begin jij met de Dolce Vita puzzel, Mediterranean Sunset, of voor de prachtige Lake Tahoe Sunrise puzzel?

t.w.v. € 44,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 3 puzzel van 1000 stukjes, t.w.v. € 44,99.

  • Urenlang puzzelplezier met deze set.
  • Alle puzzels bestaan uit maar liefst 1000 stukjes.
  • Puzzel de prachtige zonsopgang bij Lake Tahoe.
  • Een zomerse Mediterranean Sunset puzzel om bij weg te dromen.
  • Waan je in Italië met de Dolce Vita puzzel.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

REBO puzzel pakket

Wanneer het buiten koud en donker is is het heerlijk om binnen te puzzelen. Met deze set van 3 puzzels kan je voorlopig even vooruit. Iedere puzzel bestaat uit maar liefst 1000 stukjes. Droom weg bij het prachtige Italië met de Dolce Vita puzzel. Droom weg bij de Mediterranean Sunset puzzel met warmte, gezelligheid, flora, boten en de zon die langzaam ondergaat. Of beeld je in dat je naar de zonsopgang kijkt in Amerika met de Lake Tahoe Sunrise puzzel.

Puzzels:

  • Dolce Vita
  • Mediterranean Sunset
  • Lake Tahoe Sunrise