Diverse prachtige diamond paintings!

Creëer zelf de meest prachtige kunstwerken door middel van diamond painting. Door middel van deze nieuwe trend kan iedereen de mooiste schilderijen maken.

t.w.v. € 29,99

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,95 verzendkosten.

  • Diamond Painting set, t.w.v. € 29,99.

  • Kat & tijger 40 x 40
  • Golden Retriever 40 x 50
  • Pauw 40 x 48
  • Zonnebloem 40 x 60
  • Boeddha 40 x 50
  • Uil 30 x 40
  • Zwarte Kat 25 x 30
  • Vlinder 40 x 55
  • Luipaard 40 x 50
  • Schelpen 40 x 50
  • Paarden 35 x 50
  • Pug Hondje 40 x 40
  • Paarse Bloem 40 x 40
  • Boom 30 x 40

  • Ontdek de kunstenaar in jezelf en maak zelf de meest prachtige schilderijen.
  • Op deze manier train jij je hersenen en je handen.
  • Origineel en leuk cadeau voor kinderen.
  • Werkt rustgevend.
  • Verschillende schilderijen en formaten beschikbaar.

Meegeleverd:

  • Bijbehorende steentjes
  • Pincet
  • Pen
  • Schraper
  • Hars
  • Bakje om steentjes in te leggen

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Diamond Painting

Diamond painting is een nieuwe rage in Nederland. Op deze manier kun jij zelf de meest prachtige schilderijen maken. Op het canvas zitten verschillende hokjes en nummers, hierdoor weet jij welk steentje waar geplaatst moet worden. In plaats van nummers kan er ook met symbolen gewerkt worden. Eerst ga je op zoek naar een nummer of symbool op het canvas, waarna je het corresponderende steentje erbij zoekt. Deze kun je vervolgens met behulp van de werkpen op het schilderij plaatsen.