Glanzende nagels met deze manicure / pedicure set van Cenocco!

Met deze praktische manicure / pedicure set van Cenocco, heb jij in een handomdraai prachtige glanzend en verzorgde nagels.

t.w.v. € 26,00

€ 0 Nog geen biedingen

  • Manicure / pedicure set van Cenocco, t.w.v. € 26.

  • Een elektrische nagelvijl en plijstvijl.
  • Vijlen, gladmaken en polijsten van je nagels.
  • Heeft 6 verwisselbare koppen.
  • Maakt op hoge snelheid roterende bewegingen.
  • Laat een glinsterende afwerking achter zonder schade aan de nagels.
  • De perfecte manier om je nagels glanzend en natuurlijk te houden.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Elektrische Nagelvijl & Polijstvijl

Een bezoek aan de nagelsalon is niet meer nodig met deze elektrische nagelvijl en polijstvijl van Cenocco. Met deze manicure/pedicure set kun jij thuis eenvoudig je nagels verzorgen. De elektrische vijl geeft jou in een handomdraai prachtige natuurlijke glanzende nagels.