2 tickets voor de sfeervolle buiten- & kerstfair Winter Heerlijckheid bij Kasteel Warmelo!

Kom van 19 t/m 21 november 2021 in een feestelijke najaarsstemming tijdens de sfeervolle buiten- & kerstfair Winter Heerlijckheid op het betoverende Landgoed Warmelo te Diepenheim. De duizenden twinkelende lichtjes en knisperende vuurkorven maken het ultieme wintergevoel compleet.

  • 2 tickets voor Winter Heerlijckheid, t.w.v. €25.
  • De voucher is eenmalig geldig op 19, 20 of 21 november 2021.
  • Locatie: Stedeke 11,7478 RV Diepenheim.

  • Heerlijk struinen over de fair en wandelen over de buitenplaats van het Landgoed Warmelo.
  • Kom inspiratie op doen en gezellig winkelen!
  • Winter Heerlijckheid vindt plaats op het betoverende Landgoed Warmelo te Diepenheim.
  • Ruim 100 standhouders presenteren zich in luxe pagodetenten met het beste van wat ze in huis hebben.
  • Van culinaire verrassingen tot selectieve wijnen, maar ook sfeervolle antieke, brocante en trendy huis- en tuindecoraties tot mooie sieraden.
  • Gratis parkeren!

  • Gratis entree voor kinderen t/m 5 jaar.
  • Voor een bezoek aan Winter Heerlijckheid heb je geen QR code of testbewijs nodig.

  • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Kijk op de website van Winter Heerlijckheid voor de actuele informatie en de openingstijden.

Stedeke 11
7478 RV Diepenheim

Winter Heerlijckheid

Kom van 19 t/m 21 november 2021 in feestelijke stemming tijdens de sfeervolle buitenfair Winter Heerlijckheid! De prachtige omgeving van het landgoed en Kasteel Warmelo, de duizenden twinkelende lichtjes en de geur van de winter beloven veel moois. Ruim 100 standhouders presenteren zich in luxe pagodetenten met het beste van wat ze in huis hebben. laat je inspireren en kom gezellig winkelen. Van culinaire verrassingen zoals home-made gerechten tot selectieve wijnen maar ook sfeervolle antieke, brocante en trendy huis- en tuindecoraties tot kunstpresentaties en warme wintermode: het past allemaal op Winter Heerlijckheid.

  • Vrijdag 19 november: 11:00 tot 20:00 uur
  • Zaterdag 20 november: 11:00 tot 20:00 uur
  • Zondag 21 november: 11:00 tot 18:00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Winter Heerlijckheid.