Sneeuwpop Licht met 7 verschillende lichtkleuren!

Verzending binnen 7 werkdagen.

Een sneeuwpop licht met 7 verschillende licht kleuren voor een gezellige winterse sfeer, ter waarde van € 39,99.

  • USB-lader
Voor het bedrag dat jij jouw product gewonnen hebt, kan je exact hetzelfde product bijkopen! Dit kan op de betaalpagina. Je betaalt maar 1 keer administratie- en verzendkosten. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 4 extra producten.
    • Mét muziekfunctie van 30 seconden om kinderen in slaap te brengen.

    • Oplaadbaar met de meegeleverde USB-kabel.

    • Inclusief 2 kledingsets voor Kerst en voor de winterse dagen.

    • De sneeuwpop kan ingesteld worden in 7 verschillende lichtkleuren.

    • De batterij gaat 15 tot 20 uur mee, waarna de sneeuwpop weer opgeladen moet worden.

    • Haal de winterse sfeer naar binnen met deze Sneeuwpop!

    • De helderheid kan afnemen als het batterijniveau afneemt.

    Sneeuwpop Licht

    Winterse sferen, maar dan warm in huis met het sneeuwpop licht! De sneeuwpop is voorzien van allerlei leuke functies. Zo heeft de pop een speciale muziekfunctie, waarmee kinderen rustig in slaap worden gesust. De sneeuwpop geeft 7 verschillende kleuren licht, kies zelf jouw favoriete kleur. Je kleed de sneeuwpop naar eigen
    wens aan met de meegeleverde kledingsetjes met keuze uit een kerstoutfit of een winterse-outfit. Het licht is gemakkelijk op te laden met de meegeleverde USB-kabel. De énige echte allemansvriend in winterse tijden!

    - Materiaal: Siliconen
    - Ingebouwde batterij-type: Li-Ion
    - Afmetingen: 17,5 cm x 12 cm x 12 cm
    - Werktijd: tot 20 uur met witte kleur en tot 15 uur met RGB-kleuren
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van het product. Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd. De retourkosten zijn voor je eigen rekening. Lees meer in de algemene voorwaarden