Set van 2 Adenium Woestijnrozen hoogte ↕ 20 - 30 cm!

De Adenium Woestijnroos is een bijzondere plant die, zoals de naam al doet vermoeden, afkomsti is uit de droge delen van de woestijn van Oost- en Noordoost-Afrika.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 Adenium woestijnrozen van 20-30cm hoog, t.w.v. €49,95.

  • Een bijzondere plant afkomstig uit de droge delen van de woestijn.
  • De roos krijgt prachtige roze bloemen.
  • De stam heeft een bijzondere grillige vorm.
  • De woestijnroos is zeer bijzonder en decoratief.
  • Komt oorspronkelijk voor in Oost- en Noord-Afrika.
  • De verzorging van de Woestijnroos is zeer eenvoudig.
  • Perfect voor een exotische en vrolijke sfeer!
  • Een vetplant die ook populair is als kamerplant.
Tickets bijkopen

Je kunt 1 product bijkopen

Voor deze veiling kun je 1 product bijkopen voor de prijs die je per gewonnen product betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte product geen administratiekosten.

  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).

Set van 2 Adenium - Woestijnrozen

De Adenium, beter bekend als de woestijnroos, is een bijzonder fraaie plant. Hij is zoals de naam al doet vermoeden, afkomstig uit de droge delen van de woestijn van Oost- en Noordoost-Afrika. Lokaal kan de Adenium uitgroeien tot wel 5 meter hoog met een prachtige kale stam vol karakter. In huis wordt hij gelukkig niet zo groot en krijgt hij frisse groene blaadjes. Opvallend aan de Adenium zijn de prachtige roze bloemen en de grillige vormen van de stam.

Vanwege het feit dat het een woestijnroos is, heeft de Adenium veel zonlicht nodig. Het liefst staat hij op een plekje op het zuiden. Te veel water geven is namelijk met stip de meeste belangrijke reden dat deze kamerplanten het niet redden in de huiskamercultuur. Het is vaak het beste om te wachten met water geven totdat de grond bijna is uitgedroogd. In de zomer mag je wat meer geven, want dan groeit de woestijnroos beter. 's Winters en als de plant koud staat kun je het beste zeer spaarzaam bewateren, want dan is de kans veel groter dat natte wortels gaan rotten.

Als hij op een plek staat met geen of te weinig zon zal hij niet gaan bloeien. En dat is zonde vanwege zijn grote hoeveelheid mooie bloemen! Hij bloeit tot eind juli en de 2e bloei is in september en oktober. Als de Adenium te groot wordt kun je hem deels terug snoeien, dit kun je het best doen als hij uitgebloeid is. Als de plant zijscheuten ontwikkelt, dan kun je deze het best er af snoeien. Op deze manier kan de plant zijn energie alleen richten op het bloeien bovenin.

Geef om die reden het liefste ook handwarm water.

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een totaal hoogte van ongeveer 60-70 cm (gemeten incl. pot).