Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!

Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Vandaag de dag fleurt lavendel niet alleen de tuin op, in huis en in de keuken is lavendel een goede aanwinst. Geniet van de heerlijke geur van lavendel. 

Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!
Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!

Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Vandaag de dag fleurt lavendel niet alleen de tuin op, in huis en in de keuken is lavendel een goede aanwinst. Geniet van de heerlijke geur van lavendel. 

Vandaag de dag fleurt lavendel niet alleen de tuin op, in huis en in de keuken is lavendel een goede aanwinst. Geniet van de heerlijke geur van lavendel. 

De veiling

  • Set van 6 winterharde lavendel struiken, t.w.v. €49,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • De Lavandula Angustifolia een van de bekendste Lavendelrassen.
  • De Lavendelplanten zijn geschikt voor op het balkon, in de tuin of terras.
  • Creëer een echte Franse sfeer in je tuin met deze fleurige bloemen.
  • Jouw tuin, balkon of terras zal heerlijk ruiken. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 
  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van ongeveer 10-15 cm (gemeten incl. pot).

Meer informatie

Set van 6 winterharde Lavendel struiken

Met zijn compacte groeiwijze en donkerpaarse bloemen is de Lavandula Angustifolia een van de bekendste lavendelrassen. Lavendel is een heerlijk geurende, meerjarige, plant uit het Middellandse Zeegebied. Al vanaf de 17e eeuw verbouwden de Fransen lavendel voor de parfumindustrie. Vandaag de dag fleurt lavendel niet alleen de tuin op, in huis en in de keuken is lavendel een goede aanwinst. 

Ook in de keuken is lavendel toe te passen. Jonge blaadjes kunnen worden gebruikt bij de bereiding van lams- of schaapsvlees, in visgerechten en stoofschotels. De geurige stelen van lavendel zijn ideaal om te snijden of te drogen, en de nectarrijke bloemen zijn vooral aantrekkelijk voor bijen maar natuurlijk ook voor de mens. 

Lavendel is uitermate geschikt voor een border, als lage heg of om in een sierpot te planten. Lavendel is een winterharde, meerjarige struik.

Verzorging

Bij goed onderhoud van de lavendelstruik, geniet je altijd van een rijkbloeiende en mooie compacte struik. Snoei de heester daarom twee keer per jaar. In het voorjaar, na de winter en in oktober. Snoei bij de grondige snoeibeurt in oktober terug tot 10 a 15 cm boven de grond maar zorg ervoor dat je nog wel een stukje groen laat zitten.

Snoeien na de bloei: de tweede snoeiperiode van de lavendel vindt plaats na de bloei, tussen augustus en oktober. Bij deze snoei verwijder je de uitgebloeide bloemen door ze weg te knippen. Ook de uitstekende takjes kun je wegknippen.

Plant hoogte

Elke set bevat 6 Lavandula Angustifolia struiken. De planten worden geleverd met een totale hoogte van 10-15 cm. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.