Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Een set van 4 Tropische kamerplanten!

Fleur je woon- of werkomgeving weer op met groen! Deze set van 4 tropische kamerplanten toveren elke ruimte om tot een kleine jungle. Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren in huis. 

Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Een set van 4 Tropische kamerplanten!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Een set van 4 Tropische kamerplanten!

Fleur je woon- of werkomgeving weer op met groen! Deze set van 4 tropische kamerplanten toveren elke ruimte om tot een kleine jungle. Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren in huis. 

Fleur je woon- of werkomgeving weer op met groen! Deze set van 4 tropische kamerplanten toveren elke ruimte om tot een kleine jungle. Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren in huis. 

De veiling

  • Een mix van 4 tropische planten 25 – 50 cm, t.w.v. € 64,95.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.
  • Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Creëer een mini jungle in huis!
  • Je ontvangt een koffieplant, bananenboom, dwergpalm en een drakenbloedboom.
  • Echte eye-catchers voor in de huiskamer of op kantoor.
  • De planten groeien langzaam en zijn gemakkelijk te verzorgen.
  • De planten werken luchtzuiverend.

Goed om te weten

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 25 – 50 cm.
  • Je ontvangt een: Coffea Arabica, Bananenplant, Dracaena Compacta en Chamadorea Elegans.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Tropische kamerplanten 4 stuks

Fleur je woon- of werkomgeving weer op met groen! Deze kamerplanten toveren iedere ruimte om in een mini jungle. Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren. Deze mix bestaat uit een koffieplant, een bananenplant een drakenbloedboom en een dwergpalm. De kamerplanten zijn makkelijk in verzorging en hebben weinig water nodig. Het zijn planten die langzaam groeien. Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 25 – 50 cm. Zo heb je extra lang plezier van de trendy binnenplanten!

Bananenplant – Musa oriental dwarf 

Haal de tropen in huis met je eigen bananenboom! Deze kamerbananenplant ook wel de Musa orantial dwarf genoemd, komt van oorsprong uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren.

Chamadorea Elegans

De Chamaedorea elegans, ook wel bekend als de Mexicaanse dwergpalm komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. De palm heeft zijn naam te danken aan het klein blijven. Met een maximum van ongeveer 50 centimeter groei het de ideale kamerpalm. Én de palm is ook super gemakkelijk in onderhoud.

Dracaena Compacta 

De Dracaena, ook wel de drakenbloedboom genoemd, dankt zijn naam aan de bloedrode hars die sommige Dracaena produceren. De boom is een gemakkelijke huisgenoot, doordat hij weinig water nodig heeft. De boom brengt een écht tropisch tintje in iedere kamer.

Coffea Arabica 

De Coffea Arabica, ook wel bekend als de koffieplant of koffieboom. De plant is gemakkelijk in de verzorging. Als je af en toe de plant besproeit met een plantenspuit zal hij als dank een prachtig glimmend blad krijgen. In de lente krijgt de koffieplant prachtige witte, zoetgeurende bloemen. Vervolgens komen de bessen, die van groen via geel naar rood kleuren als ze rijp zijn. De zaden drukken steeds meer tegen elkaar als ze groeien, waardoor ze een karakteristieke vorm krijgen.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.