XXL Strelitzia Paradijsvogel kamerplant groot formaat ↕ 100 - 120 cm!

Dé meest populaire groene kamerplant op dit moment is bij uitstek de Paradijsvogelplant.
Waar de plant voorheen erg populair was vanwege zijn prachtige bloemen is hij de laatste tijd vooral geliefd door zijn prachtige en exotische, groene bladeren.

t.w.v. € 79,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • XXL Strelitzia Nicolai Paradijsvogelplant 90-110 cm gemeten incl. pot, t.w.v. €79,95.

  • Dé meest populaire groene kamerplant op dit moment is bij uitstek de Paradijsvogelplant.
  • De Strelitzia is met zijn grote en stevige grijs-achtige bladeren een prachtige kamerplant voor ieder interieur.
  • Kan in de zomer ook als terrasplant gehouden worden.
  • Makkelijk in verzorging.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Strelitzia Paradijsvogelplant XXL

De paradijsvogel plant, Latijnse naam Strelitzia, is met zijn grote en stevige grijs-achtige bladeren een prachtige kamerplant voor ieder interieur. De paradijsvogel is een van de meest exclusieve bloeiende kamerplanten. Deze prachtige planten komen van oorsprong uit Zuid-Afrika. Hij komt aan zijn bijnaam door de vorm en kleur van de bloemen, deze exotische planten zijn echte eye-catchers met hun vogelachtige bloemen.

De Paradijsvogelplant is een kamerplant die het goed doet op een standplaats met veel licht, hierbij heeft hij wel veel water nodig (let wel op de afwatering om wortelrot te voorkomen). Daarnaast kan de plant in het voorjaar en de zomer ook als terrasplant gehouden worden. De plant is niet winterhard (binnen op een lichte plek overwinteren, minimaal 5 graden Celsius).

De plant wordt geleverd met een hoogte van 90-110 cm (gemeten incl. pot) in een potmaat 21 cm.