Groei je eigen sier sinaasappels met deze sinaasappelboom hoogte ↕ 50 - 60 cm!

Een vrolijke en gezellige tuin met de felle oranje vruchten van deze mooie sinaasappelboom. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 64,99

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Sinaasappelboom met een leveringshoogte van 50-60 cm (incl. pot), t.w.v. € 64,99.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De sinaasappelboom vindt zijn oorsprong in China.
  • Geef de boom het zonnigste plekje op je terras. 
  • Een gezellige en zomerse sfeer door de vrolijke oranje vruchten. 

Goed om te weten

  • De Sinaasappelboom, ofwel Citrus Kumquat, wordt per stuk geleverd.
  • De leveringshoogte van deze plant is 50-60 cm (incl. pot).
  • Geleverd in een kweekpot van 19 cm.
  • Latijnse naam: Citrus Kumquat.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Sinaasappelboom – Citrus Kumquat

De Sinaasappelboom, ofwel Citrus Kumquat, komt van oorsprong uit China. Het oude woord voor China is Sina, waar dan ook de naam vandaan komt. Kies na de vorstperiode de zonnigste plek die je kunt vinden op je terras voor deze plant. Na de aankoop van je Sinaasappelboom moet je de eerste twee weken wel voorzichtig zijn met directe zonnestralen, om verbranding te voorkomen.

Hoe verzorg ik een Sinaasappelboom

Bij de Sinaasappelboom, ofwel Citrus Kumquat, is de hoeveelheid water die je geeft van belang. Verkleurt het blad, laat de plant blad vallen of vervormen de bladeren? Grote kans dat je teveel water geeft. Het is zaak de kluit tussen de gietbeurten in, te laten drogen. Mocht je merken dat de kluit onverhoopt te nat is geworden, geef dan een week of 3 helemaal geen water meer. Meestal zal de plant dan herstellen. Te kalkrijk water is niet geschikt voor de sinaasappel, als alternatief kan bijvoorbeeld af en toe regenwater gegeven worden.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.