Een set van drie Magnolia Bomen - hoogte ↕ 30 - 38 cm!

Een bloeiende Magnolia boom is hét teken dat het voorjaar eraan komt! Deze prachtige bomen met hun grote roze, paarse en witte bloemen stelen de show in iedere tuin! Door zijn prachtige kleuren bloemen waar een heerlijk geur van afkomt is de Magnolia een zeer populaire plant.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 3 Magnolia Bomen van 30-38 cm hoog, t.w.v. € 49,95.
    - 1x Magnolia ‘Susan’ (Lila)
    - 1x Magnolia ‘Soulangeana’ (Roze / wit)
    - 1x Magnolia ‘Stellata (Wit)
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

  • Prachtige voorjaarsbloeier!
  • Een echte eye-catcher met zijn prachtige witte , paarse en roze bloemen.
  • Een langzame groeier dus ook geschikt voor kleinere tuinen.
  • Winterhard en bloeit vanaf maart.
  • Magnolia groeit vrijwel in alle grondsoorten, en houd van een zonnige standplaats.

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 30 – 38 cm.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Magnolia Bomen

Zorg voor een ware bloemenzee in jouw tuin met deze prachtige set Magnolia Bomen. Je ontvangt drie verschillende Magnolia bomen in een set die alle drie verschillende bloemen hebben. De Magnolia is zeer makkelijk in onderhoud en vraagt weinig verzorging. De plant is geschikt voor grote maar ook kleinere tuinen en kan in bijna alle grondsoorten. Zodra de Magnolia's in bloei staan worden ze ware eyecatchers in jouw tuin.

In de mix zitten de volgende 3 soorten:

  • 1x Magnolia ‘Susan’ (Lila)
  • 1x Magnolia ‘Soulangeana’ (Roze / wit)
  • 1x Magnolia ‘Stellata (Wit)