Set van 4 prachtig kleurrijke Japanse Esdoorns ↕ 20 - 35 cm!

Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig gekleurde Japanse Esdoorns. Japanse Esdoorns staan bekend om hun prachtige gekleurde bladeren en zijn echte eye-catchers. Elke boom heeft zijn eigen prachtige kleuren en bladeren.

t.w.v. € 59,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns van 25-40 cm hoog incl. pot, t.w.v. €59,95.
    - Acer palmatum Orange Dream
    - Acer palmatum Atropurpureum
    - Acer palmatum Butterfly
    - Acer palmatum Going Green

  • Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer!
  • In 4 verschillende soorten.
  • Prachtige kleuren, echte eye-catchers!
  • Groeien uit tot verschillende hoogtes.

  • In de set bevinden zich 4 verschillende soorten: Acer palmatum Orange Dream, Acer palmatum Atropurpureum, Acer palmatum Butterfly, Acer palmatum Going Green.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 4 prachtige Japanse Esdoorns

Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig gekleurde Japanse Esdoorns. Japanse Esdoorns staan bekend om hun prachtige gekleurde bladeren en zijn echte eye-catchers. Elke boom heeft zijn eigen prachtige kleuren en bladeren. In deze set bevinden zich 4 verschillende soorten Japanse Esdoorns. De planten zijn winterhard en kunnen daarom het gehele jaar in de tuin staan. Plant ze in de volle grond of in potten, apart van elkaar of als groep. De Japanse Esdoorns groeien uit tot verschillende hoogtes en kunnen daarom perfect bij elkaar staan!

Orange Dream
Acer palmatum 'Orange Dream' is een hoge Japanse Esdoorn met geel/oranje blad.
Deze Japanse Esdoorn is opmerkelijk omdat hij meer opgaand groeit dan de meeste andere Japanse esdoorns. Hij kan een hoogte van 8 meter bereiken maar je kunt hem makkelijk snoeien. Indien de plant voldoende licht krijgt blijft hij ook onderin mooi in het blad. Het blad loopt in het voorjaar uit met een oranje-gele kleur, in de zomer is het blad geelgroen, gevolgd door een mooie gele herfstkleur. Deze soort is zeer winterhard.

Acer palm. ‘Atropurpuream’
Dit is een roodbladige esdoorn die in de herfst prachtig kleurt, en een speelse vorm heeft door zijn ''handvormige'' bladeren. Deze soort kan tot wel 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden. Deze Japanse Esdoorn is makkelijk te snoeien, en daarom perfect om in de tuin te planten!

Acer palm. ‘Butterfly’
De '' Butterfly '' is een vrij nieuwe Esdoorn soort. Met zijn prachtige witbonte bladeren en roze bladrand is dit een echte eye-catcher! Deze soort houdt van een plek in half schaduw. De Acer Palmatum Butterfly kan tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

Acer palm. ‘Going Green’
Dit is een recht-op groeiende soort, met lime- tot frisgroene bladeren. Ook in de winter is deze esdoorn erg mooi door zijn kale groene takken en twijgen! De ''Going Green'' groeit het best op een half schaduw plek en kan uiteindelijk tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

De plant wordt geleverd met een hoogte van circa 20–35 cm (hoogte is gemeten inclusief pot). Potdiameter 10,5cm.