Een set van 3 rode Bamboestruiken!

Geniet van een prachtige groene tuin met deze set van 3 exclusieve rode bamboestruiken (Fargesia Asian Wonder). De niet woekerende bamboesoort kan overal in de tuin geplant worden.

t.w.v. € 73,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Een set van 3 rode bamboestruiken - Fargesia Asian Wonder, t.w.v. €73,99.

  • Een set van 3 rode en niet woekerende bamboestruiken van de soort Fargesia Asian Wonder.
  • Kan overal in de tuin geplant worden.
  • Een exclusieve bamboesoort die zelden in de winkel te vinden is.
  • Deze bamboestruiken zijn winterhard tot -18° C.
  • Een prachtige bamboesoort die door het zonlicht rode stammen krijgt.

  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).
Tickets bijkopen

Je kunt 1 product bijkopen

Voor deze veiling kun je 1 product bijkopen voor de prijs die je per gewonnen product betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte product geen administratiekosten.

Rode bamboestruiken - set van 3 Fargesia Asian Wonder

De Fargesia Asian Wonder is de enige rode bamboe ter wereld. Deze Fargesia is een echte exclusieve bamboe soort die zelden in winkels te vinden is. De rode kleur krijgen de stelen als ze veel zonlicht krijgen, dus hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. De stelen kunnen na een aantal jaren 2cm in doorsnee zijn. Naast zijn rode stammen heeft de Fargesia een prachtig felgroen blad. Deze Fargesia groeit als een compacte struik, met veel stelen dicht bij elkaar en kan wel 3 tot 4 meter hoog worden. De stelen groeien kaarsrecht omhoog en zullen bovenin iets hangen. Naast het feit dat deze soort niet-woekerend is, is hij ook nog eens winterhard tot -18 graden Celsius!

Fargesia Asian Wonder is groenblijvend, winterhard en niet woekerend. Een ideale tuinplant dus! De plant wenst een plek in de zon of halfschaduw en heeft matig tot veel water nodig. In de zomer en op warme dagen heeft deze plant behoorlijk wat water nodig. Wij adviseren een plantafstand van 40-60 cm als de plant in de volle grond wordt geplaatst.

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een totaalhoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).