Een set van 3 groene Bamboestruiken!

Geniet van een prachtige groene tuin met deze set van 3 groenblijvende bamboestruiken (Fargesia Rufa). De niet woekerende bamboesoort kan overal in de tuin geplant worden.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

De veiling

Een set van 3 groene Bamboestruiken!

De veiling

  • Een set van 3 groenblijvende bamboestruiken - Fargesia Rufa, t.w.v. €74,99.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Een set van 3 groenblijvende en niet woekerende bamboestruiken van de soort Fargesia Rufa.
  • Kan overal in de tuin geplant worden.
  • Makkelijk te onderhouden.
  • Deze bamboestruiken zijn winterhard tot -18° C.
  • Een prachtige bamboesoort met heldergroene bladeren en geelgroene stengels.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 
  • De planten worden aangevoerd met een totale hoogte van circa 25-40 cm in een 1,5 liter pot.
Een set van 3 groene Bamboestruiken!

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice.  Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Groene bamboestruiken - Fargesia Rufa

De Fargesia Rufa is een niet woekerende bamboesoort die overal in de tuin geplant kan worden. Het is heel gemakkelijk te onderhouden.

Deze sterke bamboeplanten zijn winterhard tot -18° C. Het smalle blad is het hele jaar door frisgroen van kleur. Met hun verticale, opgaande groei is het een perfecte solitair plant. Ook heerlijk om een mooie dichte bamboehaag te creëren, dit geeft een prachtige tropische sfeer.

De Fargesia is een middelgrote variëteit, wat betekent dat hij niet hoger wordt dan 3 meter. De Fargesia Rufa is een zeer mooie bamboesoort met heldergroene bladeren en geelgroene stengels.

Verzorging

Fargesia Rufa is wintergroen, winterhard en niet woekerend. Een ideale tuinplant! De plant wil een plekje in de zon of halfschaduw en heeft matig tot veel water nodig. Het is belangrijk dat de bamboe op een beschutte plaats wordt geplant, zodat deze beschermd is tegen de harde koude wind. Deze plant heeft in de zomer en op warme dagen veel water nodig. Wij raden een plantafstand van 40-60 cm aan als de plant in de volle grond staat. Binnen enkele jaren is de plant binnen de erfgrens volgroeid. Om de plant wat meer tijd te geven, kunnen in de winter dunnen, oude, kromme en lelijke halmen worden weggesnoeid. Dit geeft de plant weer meer ruimte om binnen de grens te groeien. 

Plant hoogte

De planten worden aangevoerd met een totaal hoogte van ongeveer 25-40 cm in een 1,5 liter pot.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.
Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.