Set van 3 Alocasia Polly planten!

Door de bijzondere en uitgesproken tekening van de nerven op zijn donkere blad, wordt deze plant ook wel de skeletplant genoemd. Geef je huis een tropische sfeer met deze bijzondere planten.

  • Set van 3 Alocasia Polly planten, t.w.v. € 64,95.

  • Eenvoudig te verzorgen.
  • Prachtige bladeren met goed zichtbare nerven.
  • Wordt ook wel de skeletplant genoemd.
  • Heeft niet veel zonlicht nodig.
  • Komt voor in tropische gebieden rondom de Stille Oceaan.

  • Bij levering varieert de hoogte van 30 - 45 cm (gemeten met de pot).
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.

  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Set van 3 Alocasia Polly planten

Deze bijzondere plant wordt ook wel de skeletplant genoemd. Dit heeft hij te danken aan de bijzondere tekeningen en zichtbare nerven op zijn donkergroene blad. De plant komt voor in tropische gebieden rondom de stille oceaan. De skeletplant is gemakkelijk te verzorgen, heeft niet veel zonlicht nodig en houdt idealiter van een temperatuur tussen de 15 en 25 graden.