2-pack Boldking Boxershorts van het beste en zachtste bio katoen!

De boxershorts van Boldking zijn handgemaakt in Portugal. Van het beste én zachtste bio katoen. Geen schreeuwende kleuren of opvallende logo's. Gewoon perfect passend en 100% man proof!

t.w.v. € 25,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Boldking Boxers 2-pack, t.w.v. € 25.
  • De vouchercode is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

  • Handgemaakt in Portugal van het beste en zachtste bio katoen.
  • Boxers zonder aanstellerige logo’s of schreeuwerige kleuren.
  • Perfect passend en 100% man proof.
  • Verkrijgbaar in de maten: XS, S, M, L, XL en XXL, zolang de voorraad strekt.
  • Gratis verzending.

  • Je ontvangt de voucher direct na betalen per e-mail. De voucher verzilver je in de webshop van Boldking, instructies hiervoor vind je op de voucher.
  • Maximaal 1 voucher per persoon én ALLEEN geldig voor nieuwe klanten van Boldking.
  • De voucher kan alleen ingewisseld worden voor Boldking Boxers 2-pack.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher is je betaalbewijs, je dient je voucher te verzilveren op de website van Boldking.
  • Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Boldking Boxers

Op zoek naar de basic boxers? Dan zijn de boxershorts van Boldking perfect! De 2-pack zwarte boxers van Boldking zijn handgemaakt in Portugal en zijn gemaakt van het beste en zachtste bio katoen. Geen schreeuwende kleuren of opvallende logo's. Gewoon perfect passend en 100% man proof!

Ze blijven het langste mooi in een donkere was op maximaal 40 graden. Je hebt de keuze uit de volgende maten: XS, S, M, L, XL en XXL, zolang de voorraad strekt.

Maattabel

  • XS: taille 80/82 cm
  • S: taille 83/85 cm
  • M: taille 86/89 cm
  • L: taille 90/95 cm
  • XL: taille 96/101 cm
  • XXL: taille 102/106 cm

Kijk voor meer informatie op de website van Boldking.