Beleef een onvergetelijke dag bij Avonturenpark Hellendoorn!

Tickets voor Avonturenpark Hellendoorn bij Ticketveiling. Mis deze dagje uit veiling niet en bied al mee vanaf € 1!

Hellendoorn (Luttenbergerweg 22, 7447PB).

  • Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).
  • Geldig t/m 1 november 2020. Let op: je dient vooraf te reserveren.

2 tickets voor een avontuurlijke dag uit bij Avonturenpark Hellendoorn, ter waarde van € 53.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: Als één van de Covid-19 maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot het park te verkrijgen. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.
  • Het is niet mogelijk om contant te betalen in het park.
  • Kijk voor alle maatregelen en informatie betreffende Covid-19 op www.avonturenpark.nl/veiligsamenuit.
  • Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis entree tot het Attractiepark.

  • Let op: vooraf een datum reserveren is verplicht.
  • Je voucher is je entreebewijs. Print deze samen met je reserveringsbevestiging uit en neem ze mee.
  • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na ontvangst van de voucher. De voucher dient ongebruikt en niet verzilverd te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
  • Kijk op de website van Avonturenpark Hellendoorn voor de actuele informatie en de openingstijden.

Avonturenpark Hellendoorn!

Avonturenpark Hellendoorn is het meest avontuurlijke uitje van Nederland! De sfeer is gemoedelijk, afstanden tussen attracties zijn klein en wachtrijen voor de attracties zijn kort. En er is ook nog eens superveel te beleven voor de hele familie! Kortom het ideale dagje uit!

In Avonturenpark Hellendoorn beleef je avonturen die je nergens anders in Nederland kunt beleven! Wat te denken van de spetterende waterpret attracties de Sungai Kalimantan of de Wild Waterval. Of maak een rit door de donkere riolen van de Rioolrat en zet de wereld op zijn kop in de achtbaan Tornado. In de kelder van het landhuis Discovery Club heerst complete chaos. Voorwerpen zijn tot leven gekomen, die alleen met behulp van de lasergun uitgeschakeld kunnen worden. En de allerkleinste avonturiers? Die beleven de grootste avonturen in hun eigen ‘parkje in het park’: Dreumesland, alleen toegankelijk voor kinderen tot 1,20 meter.

Nieuw in 2020

In het voorjaar van 2020 kun je samen met Roger en Geelsnavel op expeditie in de vernieuwde Jungle Expedition! Roger en Geelsnavel beleven een spannend avontuur vol verrassingen, maar raken vermist in de jungle tijdens hun zoektocht. Lukt het jullie om het avontuurlijke duo op te sporen en het mysterie rondom “De vervloekte Schat” te ontrafelen? Jungle Expedition "De Vervloekte Schat" is een nieuw avontuur voor de hele familie. Mis het niet!

Plan je route op de website van Avonturenpark Hellendoorn. Tip: maak je gebruik van een navigatiesysteem? Stel deze dan in op Avonturenpark Hellendoorn of volg vanaf de Luttenbergerweg of Tunnelweg de ANWB-wijzers naar het park. Het navigatiesysteem leidt je naar het postadres van het park en niet naar de ingang. Kom je met het openbaar vervoer naar Avonturenpark Hellendoorn? Check dan je route op 9292.

Omgeving

Avonturenpark Hellendoorn ligt in de provincie Overijssel, nabij steden zoals Almelo, Zwolle en Deventer. Vlakbij het pretpark ligt het vakantiepark Landal Landgoed De Hellendoornse Berg, waar je in de prachtige natuur van een heerlijke vakantie kunt genieten. Naast luxe bungalows biedt het vakantiepark plezier voor jong én oud, ga bijvoorbeeld bowlen of zwemmen. Wil je een frisse neus halen? Ga dan wandelen of fietsen in het prachtige natuurgebied De Sallandse Heuvelrug. Bied snel mee op deze online veiling en scoor deze tickets zo goedkoop mogelijk!

Kijk voor meer informatie op de website van Avonturenpark Hellendoorn.

uttenbergerweg 22
7447 PB