2 tickets voor een introductieles klimmen bij Ayers Rock Zoetermeer!

Kom klimmen bij Ayers Rock, dé klimhal van Zoetermeer! Tijdens de introductieles 'klimmen' van 90 minuten kun je ervaren hoe het is om een steile wand te bedwingen, uiteraard begeleid door een professionele instructeur.

Zoetermeer, Zuid-Holland

t.w.v. € 49,90

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Ayers Rock Zoetermeer: Introductieles klimmen, t.w.v. € 49,90.
  • 1 voucher is geldig voor 1 persoon.
  • Geldig voor een bezoek t/m 28 november 2021, op basis van beschikbaarheid.
  • Locatie: Buytenparklaan 14, 2717 AX Zoetermeer.

  • In een les van 90 minuten maak je kennis met het klimmen en de klimwand.
  • Klim omhoog op de 17 meter hoge klimwand.
  • Krijg tips van professionele begeleiding.
  • Het niveau van de klimroutes gaat van 3 tot 8a+, dus elke klimmer kan op zijn eigen niveau klimmen.

  • De introductieles klimmen is inclusief entree en klimgordel.
  • De les gaat door bij minimaal 4 deelnemers.
  • De les wordt op vaste dagen en tijden gegeven voor kinderen van 8 t/m 16 jaar en vanaf 17 jaar en ouder.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht, op de voucher vind je meer informatie.
  • Het ticket wordt op locatie gecontroleerd op geldigheid.
  • Niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen.
  • Niet inwisselbaar voor een ticket voor een andere periode, contanten of anderszins inwisselbaar.
  • Op reeds gekochte tickets wordt geen restitutie verleend.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Ayers Rock Zoetermeer heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Ayers Rock Zoetermeer voor de actuele informatie en openingstijden.

Ayers Rock Zoetermeer: Introductieles klimmen

Heb je altijd al eens willen klimmen aan een echte klimwand? Tijdens de introductieles klimmen van 90 minuten kun je ervaren hoe het is om een steile wand te bedwingen, uiteraard begeleid door een professionele instructeur.

Na de instructie ga je aan de slag en trotseer je de verschillende klimwanden op je eigen niveau. Je kunt je helemaal richten op de top van de klimwand, want de ervaren instructeur zorgt voor de juiste begeleiding zodat je veilig boven komt. De nadruk van de introductieles ligt op het beleven van deze prachtige sport en kennis te maken met het klimmen.

Kijk voor meer informatie op de website van Ayers Rock Zoetermeer.

Buytenparklaan 14
2717 AX Zoetermeer