Mondo Verde
Beleef Familiepark Mondo Verde in Landgraaf
Ontdek het betoverende Mondo Verde, waar het park is omgetoverd tot een waar paradijs voor families. Verken onze diverse wereldtuinen, bewonder de prachtige dieren en geniet van de spannende attracties die het park te bieden heeft.
Stappen binnen in de wereld van avontuur en ontdek de schoonheid van verschillende culturen in onze wereldtuinen. Wandel door de kleurrijke bloemenperken, exotische plantensoorten en adembenemende landschappen over de hele wereld. Van de weelderige tropen tot aan de serene Japanse tuinen, er valt altijd iets nieuws te ontdekken.
Maak kennis met de charmante dierenbewoners, van kleurrijke vogels tot prachtige zoogdieren. Kom alles te weten over het gedrag en de leefwereld van deze dieren.
Voor de avonturiers beschikken ze over een breed scala aan attracties die zorgen voor gegarandeerd spanning en sensatie. Leef je uit in de verschillende waterattracties. Splash! Ga zwevend door de lucht in de Mondo Verde of schreeuw het uit in Treno. Joehoe! De volwassene avonturiers kunnen genieten van een bakje koffie op het terras, terwijl de kleine avonturiers spelen in één van de twee speeltuinen.