Prachtige 6-delige rhodium plated oorbellen set met Swarovski elements

    € 150
    € 0
    € 5 administratiekosten € 4.95 verzendkosten

    6-delige rhodium plated oorbellen set met Swarovski elements (t.w.v. € 150).

    • 6 paar oorbellen.
    Wanneer je de veiling wint, kun je met het winnende bod extra oorbellen sets bijkopen op de betaalpagina! Je betaalt hier dan maar 1 keer administratiekosten en verzendkosten voor. Let op: zolang de voorraad strekt, met een maximum van 2 per veiling.
      • Verras je vriendin of moeder met deze prachtige oorbellen set.

      • Deze betoverende sieraden zijn een perfecte aanvulling voor je collectie.

      • Combineert mooi met een feestelijke outfit!

      Touch of glamour

      Ben jij bekend met de betoverende sieraden van Van Amstel Diamond? Deze sieraden geven je outfit een touch of glamour en maken elke dag bijzonder. De luxe set bestaat uit 6 delige rhodium plated oorbellen met Swarovski Elements  in 6 verschillende kleuren.  Leuk voor jezelf of om je vriendin of moeder mee te verassen! Eenmaal, andermaal, enjoy!

      specificaties:

      Oorbellen:
      Diameter: 6mm.
      Materiaal: Rhodium & Swarovski Elements.
      Kleuren: geel, groen, paars, blauw, wit, rood.