Ticketveiling.nl

Goedkoopste dagjes uit Klantenbeoordeling 4.3 van 5.0 Miljoenen bezoekers gingen je voor

Geniet met 2 personen van een 2 uur durende rondvaart!

€ 25
€ 0
100%
€ 5 administratiekosten
Wat is de actie?
Het is CRAZY SALE bij Ticketveiling.nl! Van donderdag 23 januari 2020 18:00 t/m donderdag 30 januari 23:59 uur betaal je géén administratiekosten op ALLE veilingen! 

Goed om te weten:
  • De actie is geldig op ALLE veilingen.
  • De korting wordt automatisch verrekend bij het betalen.
  • De actie is geldig vanaf donderdag 23 januari 2020 vanaf 18:00 uur.
  • De actie is geldig tot en met donderdag 30 januari 2020 tot 23:59 uur.
  • Win én betaal uiterlijk donderdag 30 januari voor 23:59 uur om te profiteren van deze actie.
  • Het is tijdens deze actie niet mogelijk om gebruik te maken van een kortingscode.

Voor 2 personen (bijkopen mogelijk).

Drimmelen (Biesboschweg 2, 4924 BB).

3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

Je ontvangt de voucher(s) direct na betalen per e-mail.

Een 2 uur durende rondvaart voor 2 personen door de Brabantse Biesbosch, ter waarde van € 25.

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten. Zolang de voorraad strekt, is het mogelijk om een maximum van 4 tickets bij te kopen.
    • Dankzij het panoramadek kun je ultiem van de natuur genieten.

    • Nationaal Park De Biesbosch is nummer 5 op de lijst van grootste natuurparken van Nederland.

    • Bewonder prachtige vogels!

    • De schipper vertelt je het een en ander over hetgeen wat je onderweg te zien krijgt.

    • Alle schepen zijn verwarmd en uitgerust met toiletvoorziening, bar en geluidsinstallatie.

    • Het is noodzakelijk om te reserveren.

    Dieren in De Brabantse Biesbosch

    Dankzij het natte gebied is de Brabantse Biesbosch drukbezocht door verschillende soorten watervogels. Er zijn maar liefst 123 verschillende soorten broedvogels in het gebied geteld. Onder de vele soorten vogels vallen ook een aantal bijzondere vogelsoorten, zoals de blauwborst, cetti's zanger, nachtegaal, ijsvogel, grote zilverreiger, lepelaar, zeearend en de visarend. Met een beetje geluk zie je naast de prachtige vogels en geweldige natuur ook nog een echte bever!

    De vloot

    Rondvaartbedrijf de Zilvermeeuw beschikt over een scala aan verschillende schepen. Zo hebben ze bijvoorbeeld ook elektrische schepen, ideaal voor het behoud van de natuur. De vloot van de Zilvermeeuw bestaat uit maar liefst 7 schepen.

    Kijk voor meer informatie op de website van de Zilvermeeuw.

    Lees meer
    • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
    • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
    • Je voucher is je entreebewijs. Print deze uit en neem hem mee.
    • Het is noodzakelijk om te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
    • Als hoogste bieder ben je verplicht de veiling af te nemen voor het geboden bedrag.
    • Herroepen van deze veiling is mogelijk binnen 14 dagen na het winnen van de veiling. De voucher dient ongebruikt te zijn. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
    • Kijk op de website van de Zilvermeeuw voor de actuele informatie en de openingstijden.
    Biedgeschiedenis:
    Er zijn nog geen bieders
    Bekijk meer biedingen