Tickets voor het leukste dierenpark van Noord-Brabant: Dierenpark Zie-ZOO!

    € 25
    € 0
    € 5 administratiekosten

    Volkel (Zeelandsedijk 12B, 5408 SM).

    3 maanden geldig na het winnen van de veiling.

    2 tickets voor Dierenpark Zie-ZOO (t.w.v. € 24,50).

    2 drankjes (koffie, thee of ranja).
      • Dierenpark Zie-ZOO is door diverse dagbladen uitgeroepen tot de beste dierentuin van de provincie Noord-Brabant!

      • Ontmoet dieren uit 7 verschillende werelddelen!

      • In het onlangs uitgebreide dierenpark krijgen wilde dieren de ruimte om in harmonie in de natuur te leven.

      • 365 dagen per jaar geopend.

      • Parkeren is gratis.

      • Huisdieren zijn helaas niet toegestaan in het dierenpark.

      "Zoo met Brabantse gezelligheid met een unieke collectie" - Johnniebravo007
      9 november 2017 - "Onder de rook van vliegveld Volkel ontstaat de laatste jaren een unieke kleine dierentuin. Geen leeuwen, olifanten of giraffen, maar unieke en zeldzame kleine dieren. Dit alles gecombineerd met vriendelijk personeel, een vriendelijke entreeprijs en gratis parkeren. De Zoo is zich nog steeds volop aan het ontwikkelen. Het wordt mooi daar."

      "Wat een leuk dierenpark" - Minty53
      24 september 2017 - "Leuk kleinschalig dierenpark met vooral kleinere dieren. Je kunt je hier heel goed een paar uur vermaken. Heb gelijk een jaarabonnement genomen om vaker te komen. Heel leuk met kleine kinderen."

      "Leuke en gezellige dierentuin" - Jeff M
      18 juni 2017 - "Leuke en gezellige dierentuin met erg vriendelijk personeel. De belevenis waarbij je een kijkje achter de schermen krijgt was ook erg leuk om te doen!"

      Dierenpark Zie-ZOO

      Wil je oog in oog staan met diersoorten uit de hele wereld? Kom dan naar Dierenpark Zie-ZOO en geniet van een gezellig en educatief dagje weg! Bewonder een emoe, zwarte beer, groene anaconda, Europese Oehoe en nog veel meer waanzinnige diersoorten! In het ruim opgezette dierenpark krijgen de wilde dieren de ruimte om in harmonie in de natuur te leven.

      Educatieve ZOO

      In Dierenpark Zie-ZOO kun je niet alleen dieren bekijken, maar ook van alles over ze leren! Maak op een interactieve manier kennis met de verschillende diersoorten die in de 7 werelddelen voorbij komen.

      Kijk voor meer informatie op de website van Dierenpark Zie-ZOO.

      Het is mogelijk om extra kindertickets (4 t/m 12 jaar) met korting bij te boeken!* Je betaalt maar 1 keer administratiekosten.

      1 kinderticket incl. 1 glas ranja van € 9,50 voor € 7,50.
      2 kindertickets incl. 2 glazen ranja van € 19 voor € 15.
      3 kindertickets incl. 3 glazen ranja van € 28,50 voor € 22,50.

      *Je dient alle tickets in 1 keer te verzilveren.
      • Kijk op de website van Dierenpark Zie-ZOO voor de actuele informatie en de openingstijden.