Entree voor 2 personen + glaasje cava bij Sauna Aquarein in Grobbendonk (België)!

4.3 / 5 (4 beoordelingen)

Sauna Aquarein in België staat garant voor een hele dag comfort en luxe. Waan je in een omgeving van rust en geniet van de vele faciliteiten die Sauna Aquarein je te bieden heeft.

4.3 / 5 (4 beoordelingen)

  • Entree voor 2 personen + glaasje cava bij Sauna Aquarein, t.w.v. €86,80.
  • De voucher(s) is geldig t/m 30 mei 2024.

  • 7 sauna's waaronder de kelosauna en de panorama sauna met prachtig uitzicht op het achterliggende bos.
  • Een prachtig en groot verwarmd binnen- en buitenzwembad.
  • Bovenverdieping met relaxruimte en restaurant 'jouw smaakmoment'.
  • Er worden dagelijks verschillende opgietsessies georganiseerd.
  • Geniet van een heuse wellnessbeleving en een dagje zorgeloos ontspannen!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Aquarein is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de actuele beschikbaarheid.
  • Let op! Exclusief vakantietoeslag van €5 in de herst-, kerst-, krokus-, en paasvakantie. Deze kun je ter plaatse afrekenen.
  • Handdoek, badjas en slippers zijn verplicht. Deze kun je zelf meenemen, maar het is ook mogelijk om dit te huren bij Aquarein.
  • Iedere maandag is er badkledingdag.
  • Kinderen vanaf 6 jaar zijn welkom onder begeleiding van een volwassene.
Tickets bijkopen

Aquarein
Herentalsesteenweg 2
2280 Grobbendonk

Aquarein
Aquarein, een begrip in sauna en wellness, waar jij jouw wellnessdroom beleeft. Hier geniet je van uitgebreide thermenfaciliteiten, een heuse wellnessbeleving en een dagje zorgeloos genieten en ontspannen in een prachtige, hygiënische en professionele omgeving. Elke dag opnieuw staat het team van Aquarein klaar om je op je wenken te bedienen, je met de grootste zorgen te omringen en dit steeds met de nodige uitleg en advies. Aquarein beschikt over 7 sauna's, 2 jacuzzi's en een binnen- en buitenzwembad. Geniet van een compleet ontspannen dag!

Saunafaciliteiten

  • Opgietingen
  • Binnen- en buitenbad
  • Biosauna
  • Hammam
  • Infrarood sauna
  • Kelosauna
  • Moodsauna
  • Panoramasauna
  • Steensauna
  • Restaurant

Kijk voor meer informatie op de website van Aquarein