Een jaarabonnement op Happinez (8 edities)!

4.8 / 5 (225 beoordelingen)

Al meer dan 20 jaar is Happinez de gids voor iedereen die op zoek is naar spiritualiteit en geluk. Lees de mooiste verhalen, verrassende inzichten over astrologie, mind & meditatie, body & yoga en meer! Voel je thuis in je eigen leven.

4.8 / 5 (225 beoordelingen)

  • Een jaarabonnement op Happinez (8 edities), t.w.v. €66.
  • De voucher is geldig t/m 1 mei 2025.
  • Het eerste exemplaar ontvang je binnen 4-8 weken na het verzilveren van je code.

  • Al méér dan 20 jaar de gids over spiritualiteit en geluk.
  • Lees alles over astrologie, mind & meditatie, body & yoga en persoonlijke groei.
  • Voel je thuis in je eigen leven.
  • Het jaarabonnement bestaat uit 8 edities.

  • Let op! Het is noodzakelijk op jouw vouchercode online te verzilveren om het abonnement te activeren. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Alleen geldig voor adressen in Nederland.
  • Je ontvangt het tijdschrift op het door jou ingevulde afleveradres tijden het verzilveren van jouw unieke vouchercode.
  • Je ontvangt het eerste magazine binnen 4-8 weken na het verzilveren van jouw unieke vouchercode.
  • Het abonnement stopt automatisch.
Tickets bijkopen

Happinez Magazine
Al meer dan 20 jaar is Happinez de gids voor iedereen die op zoek is naar spiritualiteit en geluk. Met in ieder nummer mooiste verhalen, prachtige beelden en verrassende inzichten over astrologie, spiritualiteit, mind & meditatie, persoonlijke groei, body & yoga en meer. We helpen je op een positieve en toegankelijke manier je leven betekenis en diepgang te geven, waardoor je je thuis voelt in je eigen leven.

Kijk voor meer informatie op de website van Happinez.

Tickets bijkopen