3 daags halfpension arrangement bij Landgoed Overste Hof voor 2 personen!

Kom even helemaal tot rust tijdens een heerlijk 3 daags halfpension arrangement bij Landgoed Overste Hof midden in de Limburgse natuur. Ga lekker wandelen of fietsen en geniet van de prachtige omgeving. Op een zonnige dag geniet je van het diner op het mooi gelegen terras.

Landgraaf, Limburg

t.w.v. € 412,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 3 daags halfpension arrangement in een tweepersoonskamer bij Landgoed Overste Hof, t.w.v. € 412.
  • 2x overnachten, 2x 3-gangendiner, welkomstdrankje, 2x ontbijt. Incl. gratis wandel- en fietsroutes, parkeren en WiFi.
  • 12 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Landgoed Overste Hof , Overstehofweg 14, 6372VG, Landgraaf.

  • Maak kennis met dit mooie landgoed, restaurant en hotel.
  • Landgoed Overste Hof, is een prachtige locatie midden in een schitterend natuurgebied.
  • Maak een wandeling door het nabijgelegen Natuurgebied Strijthagen.
  • Even helemaal onthaasten en écht tot rust komen.
  • Geniet van de natuur tijdens een van de gratis beschikbare fiets- en wandel routes.
  • Ook geldig in het weekend.

  • 1 vouchers is geldig voor 2 personen.
  • Toeristenbelasting van € 3 p.p.p.n., direct aan het hotel te betalen tijdens het inchecken.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Geldig op maandag t/m zondag.
  • Reserveren is op basis van beschikbaarheid.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling.
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Na aankoop kan je via de mail reserveren, meer informatie vind je op de voucher.
  • Voorafgaand aan je check-in geldt een minimale annuleringstermijn van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk.

Landgoed Overste Hof

Verscholen in het midden van het prachtige natuurreservaat Strijthagen, op slechts 300 meter van SnowWorld Landgraaf, staat het indrukwekkende Landgoed Overste Hof. Het 3-sterrenhotel is ingebed in rust en toch dicht bij de Duitse grens en charmante steden zoals Valkenburg en Maastricht. In de directe omgeving treft u prachtige wandel- en fietsmogelijkheden, evenals een scala aan sportfaciliteiten. Het warm ingerichte restaurant, de comfortabele kamers, gecombineerd met vriendelijk personeel en goede service, zullen u zeker een onvergetelijk verblijf bezorgen!

In het sfeervolle Landgoed laten we u graag kennis maken met bijzonder smakelijke gerechten en lokale streekproducten. Het restaurant is kortgeleden geheel opnieuw ingericht in landelijk industriële stijl. Met uitzicht over het vijverterras en het water is het een mooie, moderne plek om met uw tafelgenoten te genieten van de diverse menukaart. De lounge van Landgoed Overste Hof wordt zeer typerend de huiskamer genoemd. Een gezellige plek om een praatje te maken, te spieken wat er in de open keuken gaande is of om een boek te lezen in de grote fauteuils bij de open haard.

De omgeving

Landgoed Overste Hof is gelegen in het Limburgse Landgraaf, midden in het Heuvelland. Verken de regio aan de hand van diverse wandel- en fietsroutes. Door de ANWB is bijvoorbeeld de Mergellandroute uitgezet, die zowel per auto als per fiets kan worden afgelegd. Wilt u de landelijke rust doorbreken met een bezoekje aan een bruisende stad? Zowel Heerlen, Aken, Valkenburg en Maastricht zijn goed te bezoeken vanuit uw accommodatie. In de directe omgeving vindt u tevens toeristische trekpleisters als GaiaZOO, SnowWorld en de grootste woonboulevard van Europa, in Heerlen.

Kijk voor meer informatie op de website van Landgoed Overste Hof.

Overstehofweg 14
6372VG Landgraaf