Proef de lekkerste wijnen tijdens een wijnproeverij voor 4 personen bij De Kasteelhoeve!

Ontdek verschillende wijnsoorten en leer jouw favoriete smaken kennen tijdens een wijnproeverij bij De Kasteelhoeve. Geniet op deze bijzondere locatie van topwijnen, port en likeur!

t.w.v. € 59,99

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Wijnproeverij voor 4 personen bij De Kasteelhoeve, t.w.v. € 59,99.
  • Boek jouw wijnproeverij binnen 6 maanden na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Schotsweg 7, 7951NP, IJhorst

  • De wijnproeverij duurt ongeveer 2 uur.
  • Je krijgt uitleg van een ervaren wijnconsulent.
  • De Kasteelhoeve ligt op een bijzondere locatie en bij mooi weer is de proeverij buiten in de beeldentuin.
  • Maak kennis met 10 verschillende wijnen.
  • Maak zelf de keuze tussen rosé, rode wijn en/of witte wijn.
  • Inclusief stokbrood en kazen tijdens de wijnproeverij.
  • Proef ook een glaasje port en glaasje likeur.

  • Het is mogelijk om meerdere bonnen te combineren zodat de wijnproeverij kan plaatsvinden in een groter gezelschap.
  • De minimale leeftijd is 18 jaar.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Wijnproeverij bij De Kasteelhoeve

De Kasteelhoeve houdt zich al jaren bezig met het importeren van wijnen van kleine wijnboeren over de hele wereld. Je vindt hier dan ook een enorm assortiment aan kwaliteitswijnen! Niet alleen heeft De Kasteelhoeve wijnen uit de bekende landen zoals Italië, Frankrijk en Spanje, maar ook landen als Slovenië, Argentinië, Australië en nog veel meer.

De wijnproeverij

Tijdens de wijnproeverij proef je 10 verschillende wijnen, rood, rosé en/of wit. De wijnen komen uit verschillende wijnstreken en tijdens de proeverij krijg je uitleg van een ervaren wijnconsulent. Ook leer je hoe je de wijnen moet keuren door middel van proef formulieren. Tijdens de wijnproeverij geniet je stokbrood en verschillende kazen en de proeverij wordt afgesloten met een glas port en een glas likeur.

Inbegrepen:

  • 10 verschillende wijnen
  • Stokbrood
  • Verschillende kazen
  • 1 glas port
  • 1 glas likeur