Een luxe boottocht door de Amsterdamse grachten!
5.0 / 5 (2 beoordelingen)

Een prachtige rondvaart door de Amsterdamse grachten. Leer meer over de geschiedenis van de stad en bekijk de mooiste monumenten! Geniet van de zon, grachten en het uitzicht tijdens een 1 uur durende boottocht!

5.0 / 5 (2 beoordelingen)

  • Rondvaart Amsterdam (3 t/m 10 jaar) - maandag t/m donderdag t.w.v. €13,95.
  • Rondvaart Amsterdam (vanaf 11 jaar) - maandag t/m donderdag, t.w.v. €22,95.
  • De voucher is geldig t/m 30 september 2024.

  • Relax en ontdek Amsterdam op een unieke manier vanaf het water.
  • Vaar door de befaamde 17e eeuwse grachten langs speciale historische hoogtepunten.
  • Amsterdam Boat Experience vaart met 100% elektrische sloepen.
  • Ervaren schipper en host die je van alles kan vertellen over de geschiedenis van Amsterdam en haar karakteristieke grachten
  • Tijdens de rondvaart leer je alles over de favoriete bars, restaurants en andere verborgen juweeltjes in Amsterdam!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Amsterdam Boat Experience is verplicht. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Gratis entree voor kinderen tot 3 jaar.
  • Let op! De voucher is enkel geldig van maandag t/m donderdag met afvaar-tijden t/m 13:00.
  • De boottocht duurt circa 60 minuten.
  • Exclusief €2,50 VMR kosten, deze dien je tijdens de online reservering te voldoen
  • Maximaal 6 vouchers per boottocht.
  • Na aankoop is annuleren niet mogelijk via Amsterdam Boat Experience.
  • Opstapplaats: Anne Frank Huis (Prinsengracht 267).

Prinsengracht 267
1016GV Amsterdam

Amsterdam Boat Experience boottocht

Stap aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Iedere dag varen er luxe en stoere sloepen vanaf het Anne Frank huis door de grachten van Amsterdam. Een betere manier om Amsterdam te verkennen dan zonnend in een boot met een drankje is er volgens ons niet. Mocht het weer een beetje tegenzitten dan zorgen de speciale transparante kappen ervoor dat je alsnog kan genieten van de prachtige stad.

De bevlogen schipper is tevens gids en vertelt je leuke weetjes en alles over de rijke historie die Amsterdam heeft opgebouwd. De duur van de rondvaart is 60 minuten en zal zich voornamelijk in de grachtengordel van Amsterdam afspelen. Geniet vanaf het water van verschillende bezienswaardigheden.

De opstapplaats is bij het Anne Frankhuis (Prinsengracht 267, 1016 GV Amsterdam). Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en voor de actuele vertrek- en reistijden.

Kijk voor meer informatie op de website van Amsterdam Boat Experience.