Onbeperkt pannenkoeken eten tijdens een prachtige rondvaart over de Kagerplassen!

Onbeperkt genieten van heerlijk versgebakken pannenkoeken tijdens een rondvaart over de Kagerplassen. De smulboot van Rederij van Hulst is een lekker en gezellig uitje voor het hele gezin.

  • 2 tickets voor een rondvaart over de Kagerplassen
    inclusief onbeperkt pannenkoeken met rederij van Hulst, t.w.v. € 59.
  • Keuze uit verschillende data, zie 'goed om te weten'.
  • Opstapplaats: Leiderdorp (Zijldijk 30 2352 AB).

  • Geniet tijdens het varen van onbeperkt versgebakken kaas-, spek-, appel- en naturel pannenkoeken.
  • Vaar naar één van de mooiste vaargebieden van het land; de Kagerplassen.
  • Zelf in oktober zit je heerlijk warm op de verwarmde rondvaartboot.
  • Bewonder de uitgestrekte weidelandschappen, tientallen historische molens en pittoreske dorpjes.
  • Vanaf het water heb je een mooi uitzicht op deze bijzondere omgeving.

  • Duur: ca. 1,5 uur.
  • Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.
  • Tickets zijn geldig op onderstaande data:
    - 18 oktober: 12.30 uur
    - 01 november: 12.30 uur 15.00 uur 17.30 uur
    - 11 november: 15.00 uur 17.30 uur
    - 15 november: 12.30 uur 15.00 uur 17.30 uur
    - 22 november: 12.30 uur 15.00 uur 17.30 uur
    - 25 november: 15.00 uur 17.30 uur
  • Je kunt van te voren het actuele aantal beschikbare plaatsen controleren op: www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/smulboot/

  • Kijk op de website van rederij van Hulst voor de actuele data en tijden.
  • Na bestelling en betaling ontvang je het bestelde e-ticket per e-mail.
  • Let op: online reserveren is verplicht, reserveer je gewenste datum en tijdstip via www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/smulboot/
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.

Zijldijk 30
2352AB Leiderdorp

Rondvaart Kagerplassen met de Smulboot

Tijdens een rondvaart geniet je van onbeperkt versgebakken kaas-, spek-, appel- en naturel pannenkoeken. Natuurlijk te versieren met poedersuiker en stroop. De rondvaart zal koers zetten richting de Kagerplassen, bestaande uit uitgestrekte weidelandschappen, tientallen historische molens en pittoreske dorpjes. Je vertoeft in een heerlijk verwarmde rondvaartboot kijkend naar het prachtige uitzicht, terwijl je geniet van overheerlijke versgebakken pannenkoeken. Tijdens de vaart is er een kleine kaart beschikbaar, met een beperkt assortiment dranken en etenswaren.

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.