Rondvaart in Amsterdam met de Lovers Canal Cruise!

4.7 / 5 (6 beoordelingen)

Bewonder Amsterdam vanaf het water en vaar langs meerdere Amsterdamse bezienswaardigheden zoals het Anne Frank Huis, het Rijksmuseum en de Wallen. Bij mooi weer geniet je van een open bootervaring op het gedeeltelijk open dak.

4.7 / 5 (6 beoordelingen)

  • Rondvaart (vanaf 14 jaar) in Amsterdam Rederij Lovers, t.w.v. €20.
  • Rondvaart (4 t/m 13 jaar) in Amsterdam Rederij Lovers, t.w.v. €12,50.
  • De voucher is geldig t/m 31 januari 2025.

  • Geniet van een rondvaart door de historische grachten.
  • Beleef de bruisende stad tijdens een ontspannen rondvaart.
  • Vaar langs het Anne Frank Huis, de Wallen, de oude Heineken fabriek, de Westerkerk, de Negen Straatjes en de Magere Brug op de rivier de Amstel.
  • Er is een GPS audiogids beschikbaar in maar liefst 19 talen.
  • De schepen zijn uitgerust met panoramadaken voor volledig zicht.
  • Rederij Lovers is op Tripadvisor beoordeeld met 4 van de 5 sterren.

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van Rederij Lovers is verplicht. Na het reserveren ontvang je de officiële tickets van Rederij Lovers. Meer informatie vind je na aankoop op de voucher.
  • Bekijk hier alvast de vertrektijden.
  • Let op! De voucher is uitsluitend geldig voor een dagvaart.
  • De rondvaart is niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Je dient 30 minuten voor vertrek aanwezig te zijn.
  • Opstapplaats: Prins Hendrikkade 25, nabij Centraal Station Amsterdam.

Rederij Lovers
Prins Hendrikkade 25
1012 TM Amsterdam

Rederij Lovers
Amsterdam wordt ook wel het 'Venetië van het Noorden' genoemd. Ongeveer 100 kilometer aan grachten verdelen de stad in kleinere eilanden die verbonden zijn door prachtige historische bruggen. De beroemdste grachten zijn de Herengracht, de Keizersgracht en de Prinsengracht. Deze tocht voert je door de unieke grachtengordel die op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO staat. Je kunt de elegante huizen van de kooplieden bewonderen die sinds de Gouden Eeuw langs de grachten staan, de majestueuze façades en gevels, de prachtige kerken, de iconische "Magere Brug" en nog veel meer hoogtepunten.

Lovers Canal Cruises is gevestigd in het centrum van Amsterdam en is goed te bereiken met zowel de auto als met het openbaar vervoer. Raadpleeg Google Maps voor de exacte route vanaf jouw vertrekpunt en de actuele vertrek- en reistijden. Met de auto is het mogelijk om betaald te parkeren bij Q-park vestigingen in de buurt

Kijk voor meer informatie op de website van Lovers Canal Cruises.

€ 11,90

€ 20
40%
€ 8,10